Ekstremalne konsekwencje.

Tydzień temu sędzia nie zauważył jak bark Alicii Fox nie dotykał maty podczas jej pojedynku z Sashą Banks. Przez ten poważny błąd, Alicia przegrała swój pojedynek. W celu uniknięcia podobnej pomyłki, Noam Dar załatwił swojej dziewczynie rewanż, który oglądał z pierwszego rzędu, by dopilnować, że nie dojdzie do żadnych nieprawidłowości. Jego plan był perfekcyjny. Tym razem Alicia wygrała walkę po wykonaniu Scissors Kick’a.

https://dailymotion.com/video/x5mfucd

Maryse towarzyszyła swojemu mężowi w walce o Intercontinental Championship. The Miz wygrał poprzez dyskwalifikację po tym jak został kopnięty między nogi.

Alexa Bliss wkroczyła do ringu, gdzie zaczęła ubliżać fanom i ich mieście. Nazwała ich nieudacznikami, którzy dzisiaj mogą podziwiać zwycięzce. Pierwszą zawodniczkę, która zdobyła tytuł kobiet Raw i SmackDown oraz jedyną boginię WWE. Kiedy jest się mądrzejszym i bardziej dominującym od reszty zawodniczek, wygrywanie jest łatwe. Gdy przybyła na Raw i powiedziała, że wygra Fatal 4-Way Match i co zrobiła? Wygrała. Gdy rzekła, że zostanie mistrzynią kobiet Raw co zrobiła? Wygrała za pierwszym razem. Gdyby powiedziała, że zostanie nową Miss USA to z pewnością, by wygrała.

Przerwała jej Bayley, która pogratulowała mistrzyni sukcesu. Jej nie interesuje tytuł Miss USA, lecz Raw Women’s Title. Na Extreme Rules dojdzie do ich rewanżu. Alexa uznała, że Bayley cierpi na zespół nagłej zmiany strefy czasowej lub jej kucyk odcina jej krążenie do mózgu ponieważ ewidentnie nie wie co oznacza słowo „extreme” Oznacza to, że robi się wszystko co trzeba, aby wygrać. To oznacza, że nikt Bayley nie uratuje oraz nie będzie można zatrzymać walki ponieważ ktoś boi się nabić guza. Bayley nigdy nie będzie ekstremalna. Jej moment na szczycie był bardzo ekscytujący, ale dobiegł końca. Niech Bayley usiądzie przy stoliku dla dzieci i zostawi mistrzostwo dla dorosłych. Wtedy Bayley zaatakowała mistrzynię, która wydostała się z ringu i nacięła napastniczkę na linę. Wtedy ekstremalna mistrzyni znalazła kendo stick pod ringiem, którym uderzyła swoją przyszłą przeciwniczkę. The Hugger zwijając się z bólu opuścił ring.

Zdenerwowani The Miz i Maryse poszli z zażaleniami do Kurta Angle’a, który przyznał mu kolejną szansę na zdobycie tytułu. The Miz jednak nie był zadowolony. Żądał, aby w jego walce można było wygrać tytuł poprzez dyskwalifikację. Kurt kazał mu zmienić ton co rozśmieszyło Maryse, która zaczęła na niego krzyczeć po francusku. Ich kłótnię przerwał Elias Samson co spowodowało odejście The It Couple.

Obolała Bayley została odwiedzona przez Kurta, który przyznał jej zwyczajny pojedynek na Extreme Rules. Bayley jednak się to nie spodobało. Chciała zemsty. Alexa wyśmiewała się z niej i z jej rodziny. Chcę swojego tytułu i jest w stanie być ekstremalną. Kurt ustanowił pierwszy w historii Kendo Stick On a Pole Match. The Hugger zgodził się na tę propozycję.

https://dailymotion.com/video/x5mfue8

Alicia i Noam udzielili wywiadu na Raw Fallout. Nie spodobało im się kiedy zarzucono im, że zwycięstwo nad Sashą było niespodzianką. Noam zaczął tłumaczyć, że tydzień temu Alicia nieuczciwie przegrała. Dzisiaj Sasha była ewidentnie rozproszona jego obecnością przy ringu ponieważ posłała mu całusa co zdaniem Alicii było obrzydliwe.

Reklamy