Wiele fanów uważa, że Brandi Rhodes nie pracuje już dla Impact Wrestling. Brandi usunęła jakiekolwiek powiązania z tą organizacją ze swoich profilów w mediach społecznościowych oraz zabrakło jej na nagraniach w kwietniu, na których również nie pojawił się jej mąż Cody. Ten niedawno podpisał kontrakt z Ring Of Honor co może oznaczać, że Brandi też opuściła dywizję Knockouts i za niedługo zadebiutuje w Women Of Honor.

Obecnie panująca Heart of Shimmer Champions Nicole Savoy 27 lipca powróci do ringu po tym jak w październiku doznała kontuzji kolana na tryoucie WWE.

Gail Kim na swoim Instagramie opublikowała filmik z jej treningu w Tampa Bay Pro Wrestling. TNA Hall of Famer nie walczy od kilku miesięcy z powodu kontuzji pleców. W styczniu Gail przeszła operację i zapewne wkrótce powróci do Impact Wrestling, z którymi obecnie nie ma podpisanego kontraktu.

Nagrania turnieju kobiet WWE odbędą się 13 i 14 lipca w Full Sail University. W turnieju wezmą udział 32 zawodniczki z 17 krajów i podobno nie będzie emitowany co tydzień. Zamiast tego co jakiś czas będzie pojawiała się seria odcinków, a 29 sierpnia odbędzie się finał turnieju wyemitowany na żywo. Wrestling Observer Newsletter podaje też, że Jim Ross zasiądzie za stołem komentatorskim.

NXT Women’s Champion Asuka przetrwała 173 pojedynki bez bycia przypiętą i bez odklepania co oznacza, że dorównała rekordowi Goldberga.

Netflix opublikowało nowy zwiastun GLOW. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 23 czerwca.

9 maja Brie Bella i Daniel Bryan przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę Birdie Joe Danielson.

Kairi Hojo swój ostatni pojedynek z organizacją Stardom stoczy 28 maja. Potem jej kariera w WWE oficjalnie się rozpocznie.

Ivelisse Valez i Mercedes Martinez ostatnio zostały nowymi Shine Tag Team Champions. Panie pokonały byłe TNA Knockouts Raquel i Santane Garrett.

Organizacja Shine ogłosiła również, że wprowadzą nowy tytuł o nazwie Shine Nova Championship. Turniej wyłaniający nową mistrzynię o ironię odbędzie się w te same dni kiedy turniej WWE.

Emma, która podczas trasy po Europie doznała kontuzji barku najwyraźniej nie dostała dobrych wiadomości od lekarza. Przez jakiś czas będzie musiała uczęszczać w rehabilitacji. Podobno operacja nie będzie konieczna.

WWE być może wstrzyma się z przemienieniem Charlotte Flair w rolę babyface’a. W obecnej chwili sprzymierzyła się z Becky Lynch i Naomi, ale WWE uważa, że teraz nie jest odpowiednia chwila, by w pełni dokonać tej przemiany i w okolicach Backlash Charlotte znowu wróci do swojej dawnej roli. Jej feud z Naomi o pas kobiet zapewne będzie kontynuowany.

Anarchy Championship Wrestling ogłosiło, że po raz dziewiąty urządzą swój American Joshi Queen of Queen Tournament. 8 zawodniczek w tym Su Yung, Angel Blue, Ruthless LaLa, Sage Sin, Allie Kat, Thunder Rosa, Sexy Dulce i Hudson Envy wezmą udział w tym turnieju, który odbędzie się 18 czerwca w Austin w stanie Teksas. Na szali znajdzie się American Joshi Championship.

Julia Ho, która w grudniu podpisała kontrakt z WWE ostatnio zadebiutowała w ringu podczas Battle Royalu na Live Evencie NXT.

Paige na swoim Instagramie napisała, że ktoś ukradł jej pierścionek zaręczynowy z jej pokoju hotelowego. Na szczęście jej narzeczony prędko kupił jej nowy.

Reklamy