Ostatnie pożegnanie Decay.

Po zostaniu nową GFW Women’s Champion Sienna udzieliła wywiadu, w którym wypomniała, że była gotowa pomimo tego co Karen mówiła. Teraz będzie broniła tego tytułu, pokona każdą zawodniczkę od Karen i będzie jej to z chęcią wypominać. Pinkies up! Przyszedł KM, który powiedział, że pokazali wszystkim dlaczego Sienna jest najlepszą zawodniczką na planecie.

Ava Storie zmierzyła się z pijaną Laurel Van Ness, której towarzyszył Kongo Kong. Laurel wygrała po wykonaniu Curb Stomp. Po pojedynku rzuciła się na swoją ofiarę na krótką chwilę zanim sędzia jej nie odciągnął. Kiedy Kongo to zobaczył to rzucił się jej na ratunek. Na szczęście sędzia zdążył uciec.

Diamante wraz z LAX urządziło pogrzeb Decay. Mieli pomalowane twarze, aby sparodiować swoich dawnych rywali. Pierwsze mówili o okazaniu im szacunku, ale potem wyspali je na ring i zaczęli tańczyć. Przyglądała im się jakaś dziwna postać. Ten pogrzeb jest ostrzeżeniem dla innych zespołów. Ich twarze śmierci ruszają po GFW Tag Team Championship. Ta organizacja jest jak to kraj – pełno pustych obietnic. Jakiś mężczyzna machał flagą USA co bardzo ich zdenerwowało. Dali mu ostrzeżenie, lecz nie posłuchał. Przyszli zdenerwowani Veterans of War, którzy rzucili się na mistrzów drużynowych.

Alisha i Angelina Love zawalczyły ze sobą w walce jeden na jednego. Przy ringu stali ich mężowie. Alisha wygrała swój pierwszy pojedynek poprzez dyskwalifikację po tym jak została znokautowana przez Angeline, która miała owinięty łańcuch o swoją pięść.

Po walce do ringu wszedł kontuzjowany Eddie, którego Angelina zaczęła policzkować. Davey uderzył go kulą w kontuzjowaną nogę po czym kontynuował swój atak przy pomocy swojej żony.

Reklamy