United we stand, divided they fall.

W ringu stali James Ellsworth, Carmella i Tamina. Naśmiewali się oraz poniżali Anglików, którym kazali się kłaniać. Carmella zaznaczyła, że jest Amerykańską księżniczką i przedstawiła najlepszą, która jest, była i będzie, czyli Natalye. The Queen of Black Harts pojawiła się na arenie, a zaraz po niej przyszła Naomi.

Mistrzyni przedstawiła swoją koleżankę Becky Lynch, która zmierzyła się z królową Hartów. Zanim panie zaczęły walczyć przybyła Charlotte Flair, która jak sama powiedziała, nie musi być przez nikogo przedstawiana.

The Lass Kicker przegrał starcie po tym jak został rozproszony przez zamieszanie poza ringiem. Naomi popchnęła Tamine, która chciała interweniować w pojedynku. Mistrzynię powstrzymała Charlotte, a Natalya zrzuciła rywalkę z narożnika i przypięła ją. Komitet powitalny był bardzo zadowolony z tego co się wydarzyło w odróżnieniu od ich nieprzyjaciółek.

Pokazano promo Lany.

Naomi i Charlotte obwiniały siebie za kulisami za porażkę Becky, która przerwała ich kłótnię i uświadomiła im, że drużyna Natalii jest o wiele bardziej związana niż ich zespół. Jeśli nie będą po tej samej stronie to nic się nie zmieni. Zgrają się o wiele bardziej niż ich rywalki i pokonają je w Six Women Tag Team Matchu na Backlash. Naomi i Charlotte po chwili zgodziły się, lecz Flair najpierw niechętnie wykonała znak ich drużyny.

https://dailymotion.com/video/x5lokx2

Reklamy