Danielle Kamela niedawno po raz pierwszy zawalczyła na Live Evencie NXT od listopada 2016 roku.

Diamante podczas występu w PWE doznała kontuzji ręki. Wyleczenie urazu powinno jej zająć od dwóch do trzech tygodni.

Gratulacje dla Toni Storm została zwyciężczynią 2017 Stardom Cinderella Tournament.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun drugiego sezonu Total Bellas.

Evie i Nixon Newell, które kilka miesięcy temu podpisały kontrakty z WWE, ostatnio wzięły udział w swoich ostatnich walkach na scenach niezależnych. Wkrótce zgłoszą się do Orlando.

Finał turnieju kobiet WWE zostanie wyemitowany na żywo 29 sierpnia. Cały turniej zapewne zostanie nagrany w Full Sail University, czyli tam gdzie NXT.

Była TNA Knockout Roxxi Laveaux ostatnio ogłosiła na Twitterze, że spodziewa się dziecka.

Podobno WWE kilka razy zmieniało zakończenie pojedynku pomiędzy Alexą Bliss, a Bayley na Payback. Pierwotnie planowano, aby Bayley zachowała tytuł w swoim rodzinnym mieście. Ich rewanż zapewne odbędzie się 4 czerwca na gali Extreme Rules.

Dave Meltzer powiedział ostatnio, że Alicia Fox wykonuje najlepszy Northern Lights Suplex jaki kiedykolwiek widział. Alicia została również pochwalona przez Al’a Snowa, który powiedział, że pomimo swojego młodego wieku ciężko pracowała, aby być dobrą w ringu.

Gratulacje dla Sary Lee, która w zeszłym tygodniu przywitała na świecie swoją córeczkę Piper.

Nikki Bella w tym tygodniu wybierze się do Toronto, aby przedstawić nagrodę na gali iHeartRadio MMVAs. Dodatkowo 20 maja pojawi się na gali Runway to Hope’s Spring Fashion Show. Oprócz tego była Divas Champion podobno pracuje nad książką. Niedawno podczas wywiadu zapewniła fanów, że jej ślub będzie można zobaczyć w telewizji, lecz data nie jest jeszcze zaplanowana.

Podczas wakacji w Meksyku Brooke Tessmacher dopadło jakieś zakażenie stopy przez co zawodniczka wylądowała w szpitalu.

Kairi Hojo ogłosiła, że wkrótce odejdzie z organizacji Stardom i zadebiutuje w WWE, gdzie podpisała trzyletni kontrakt.

Na ostatnich nagraniach Impact Wrestling podobno doszło do ostrej kłótni pomiędzy Paige i jej partnerem Alberto El Patron.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu z Evą Marie, w którym zostaje zamordowana przez swoją dziewczynę.

Na gali Induction & Awards Gala w Toronto w październiku Trish Stratus zostanie wprowadzona do Ontario Sports Hall of Fame.

Impact Wrestling oficjalnie podpisało kontrakt z MJ Jenkins, która wystąpiła już u nich na kilku galach Xplosion i One Night Only. Podobno zaimponowała im tym, że jechała 22 godzin z Nowego Yorku do Orlando, aby wystąpić na ich show.

Emma napisała na Instagramie, że została wysłana do domu po tym jak podczas trasie po Europy doznała kontuzji. Obecnie czeka, aby przejść dalsze badania.

WWE jest podobno zainteresowane byłymi zawodniczkami z TNA – Jade i Marti Bell. Obie zawodniczki w tym roku odeszły z TNA i być może zostaną wykorzystane w nadchodzącym turnieju kobiet, na którym ma też wystąpić wiele zawodniczek z SHIMMER.

Wyleczenie kontuzji Ember Moon przez, którą nie wystąpi na TakeOver:Chicago zajmie cztery do pięciu tygodni.