Nieuczciwe zwycięstwo.

Maryse i The Miz przerwali przemowę Dean’a Ambrose’a, który sprawuję rolę GM’a na ten wieczór. Nie może uwierzyć w to, że fani są zachwyceni ponieważ Raw będzie chaosem. Okazało się, że The Miz rozmawiał ze Stephanie McMahon, której nie spodobało się to, że Dean rządzi Raw. Dlatego The Miz teraz też jest GM’em na ten wieczór. Maryse stanęła naprzeciw mistrza, aby nie zrobił nic jej mężowi. Dean pogratulował mu wielkiego zwycięstwa w walce o miano pretendenta i zaoferował uściśnięcie dłoni. The Miz nachylił się, aby podać mu dłoń, ale wtedy przyszedł Braun Strowman, którego nie obchodzi kto tu rządzi bo i tak dostanie tego czego chce. Nie skończy z Reigns’em dopóki ten dalej potrafi chodzić. Kiedy jego ręka wyzdrowieje to skończy z Romanem, a następnie chce Brock’a Lesnara.

Przerwał mu Kalisto, który chce kolejnej walki ze Strowmanem po tym co wydarzyło się w ich Dumpster Match’u. Doprowadziło to do tego, że Dean stworzył pojedynek pomiędzy nimi pomimo kontuzji Braun’a, który oświadczył, że pokona go jedną ręką. The Miz skrytykował decyzję swojego partnera za co został umieszczony w walce z Finn’em Balorem.

The Miz w pewnym momencie popchnął Balor’a na sędziego. The Miz wtedy jako GM kazał sędziemu zdyskwalifikować Finn’a dzięki czemu wygrał. Przyszedł Dean, który zrestartował pojedynek i wyrzucił Maryse za kulisy. Balor prędko wygrał drugi pojedynek.

W scenie za kulisami Nia Jax chciała wyjaśnień od Alexy Bliss. Dlaczego tydzień temu ubliżyła każdej zawodniczce oprócz od niej? Czy mówiła prawdę kiedy przyznała, że jest świetna? Alexa nie pamiętała co powiedziała po czym przyznała jej rację. Jeśli mistrzyni wierzy w swoje słowa to jej należy się następna walka o tytuł. Alexa wyjaśniła jej, że to nie ona ustala tutaj pojedynki, lecz Kurt Angle, któremu może szepnąć słówko na ten temat. Jax uznała, że zanim to zrobi to zyskała nową koleżankę. Alexa na początku nie była zachwycona z tego oświadczenia, ale po chwili chyba zauważyła pozytywną stronę tej sytuacji.

Nia towarzyszyła Alexie podczas jej pojedynku z Mickie James, której towarzyszyła Bayley. Pod koniec walki Jax złapała Mickie za nogę co ją rozproszyło i doprowadziło do tego, że Bayley rzuciła się na nią ze schodów. Mistrzyni znokautowała dawną koleżankę po czym odniosła zwycięstwo.

Po pojedynku The Wicked Witch of WWE rzuciła się na James, którą uratowała Bayley. Mistrzyni zaczęła przed nią uciekać, a w ringu Jax zaatakowała Mickie.

The Miz nie był zadowolony z tego, że Dean ma swoje własne biuro oraz z tego, że Dean kazał mu iść do domu całe show jest już zaplanowane. The Miz TV z jednym z gości z One Direction zostało odwołane. Zezłoszczony Miz ustalił pojedynek – Dean Ambrose vs.Bray Wyatt.

https://dailymotion.com/video/x5lixuy

Alicia Fox i Sasha Banks zawalczyły w walce jeden na jednego po ich bójce na zeszłym Raw. The Boss wygrał po wykonaniu Diving Double Knee Drop, lecz jedno ramię Alicii nie dotykało maty czego sędzia nie zauważył.

The Miz i Maryse komentowali main event show, który wygrał Bray Wyatt dzięki Miz’owi. Po walce Dean został przez niego zaatakowany.

https://dailymotion.com/video/x5lixxf

Reklamy