Maj najwyraźniej nie jest miesiącem Emmy. Rok temu właśnie w tym miesiącu musiała przejść operację z powodu kontuzji pleców. Na ekrany powróciła dopiero w lutym po wielu miesiącach filmików reklamujących jej nową postać. Wszyscy wiemy jak świetnie to wyszło.

Ostatecznie powróciła w zeszłym miesiącu pod swoją dawną postacią i od tamtej pory cierpliwie czeka aż jej dawna drużyna zejdzie się razem.

Szczęście znowu nie było w narożniku Emmy ponieważ na wczorajszym Live Evencie wzięła udział w Six Women Tag Team Matchu podczas, którego doznała jakiejś kontuzji barku po tym jak źle wylądowała przyjmując ruch od Sashy Banks. Sędzia zatrzymał pojedynek i specjaliści szybko sprawdzili jej stan.

W chwili obecnej nie wiadomo jak poważny jest uraz Emmy, która na swoim Twitterze napisała, że miała tylko małego pecha. Dodała, że jeszcze nie wie co dokładnie jest z jej barkiem.

W każdym razie nie wróży to najlepiej dla jej kariery. Jeśli WWE oznakuje ją jaką tą, która często łapie kontuzję to być może już nigdy nie zdobędzie tytułu kobiet.

Miejmy nadzieje, że ten mały pech nie przyniesie wielkich strat.

Reklamy