Wiele osób kiedy słyszy imię Vickie Guerrero to od razu myśli o jej słynnym „Excuse me!” Nie ma w tym nic dziwnego. Przez prawie 10 lat była jedną z najbardziej znienawidzonych postaci w całym WWE i wygląda na to, że czasami brakuje jej tej adrenaliny.

Podczas wywiadu z Memorabilia Guy Vickie wyjawiła, że czasami marzy o tym, aby jeszcze raz stanąć w ringu i poczuć ten dreszczyk emocji. Gdyby Vince McMahon do niej zadzwonił i powiedział, że jej potrzebują to spytałaby się go kiedy ma przyjechać.

Vickie odeszła na dobre od WWE w czerwcu 2014 roku, aby skupić się na nauce, ale w zeszłym roku powróciła na jeden wieczór próbując odzyskać utraconą wcześniej posadę i stać się nowym Generalnym Menadżerem Raw lub SmackDown.

—> Vickie Guerrero powróciła na Raw

Wszystko wskazuje na to, że w każdej chwili możemy ją zobaczyć ponownie na naszych ekranach. Podczas wywiadu wyjawiła również, że z chęcią wystąpiła, by u boku Enzo Amore i Big Cass’a ponieważ uwielbia ich energię.

Jeśli chodzi o dywizję kobiet to z chęcią zostałaby Generalnym Menadżerem dla pań i z wielką przyjemnością popracowałaby z Alexą Bliss, Bayley i Charlotte Flair.

—> Cały wywiad z Vickie

Ten pomysł jest bardzo kuszący biorąc pod uwagę, że nigdy tak naprawdę nie mieliśmy szefa dywizji kobiet w WWE. Osobiście z chęcią zobaczyłbym Vickie w roli menadżerki jakiejś zawodniczki.

Reklamy