Carmella była jedną z wielu zawodniczek z NXT, która poprzez WWE Draft dostała się na główny roster w zeszłym roku. Wiele osób jednak uważało, że powinna zadebiutować kilka miesięcy wcześniej razem ze swoimi chłopakami z NXT – Big Cass’em i Enzo Amore.

—> Pierwszy występ Carmelli na SmackDown Live

Ta trójka trzymała się razem odkąd Carmella straciła przez nich swoją pracę w salonie fryzjerskim i zmusiła ich, aby załatwili jej pracę w NXT. Przez długi czas występowała jako czirliderka i menadżerka podczas ich pojedynków. Jednak w kwietniu 2016 roku Enzo i Cass pojawili się na głównym rosterze na Raw po WrestleManii bez swojej koleżanki.

Podczas wywiadu z Lilian Garcią, The Princess of Staten Island wyjaśniła, że nie zadebiutowała wtedy z chłopakami ponieważ Triple H uważał, że ma szansę, aby być gwiazdą w pojedynkę. Jego zdaniem nie potrzebowała chłopaków, aby odnieść sukces.

Czy miał rację? Do tej pory nie udało jej się jeszcze dostać na szczyt dywizji, ale jest solidną zawodniczką i dobrym złym charakterem. Kiedy ostatnio o niej pisałem i o tym, że prawie została przeniesiona na Raw to nie widziałem zbyt dobrze jej przyszłości na SmackDown. Teraz biorąc pod uwagę storyline, który tam się dzieje to stwierdzam, że za jakiś czas być może zobaczymy ją z tytułem wokół talii. Pinkies up!

Reklamy