Na ostatnim odcinku NXT w dość nietypowy sposób poznaliśmy uczestniczki pojedynku o NXT Women’s Championship na TakeOver:Chicago.

Nową pretendentkę miał wyłonić Battle Royal, lecz z powodu ataku Asuki i decyzji William’a Regala, w Chicago swoją szansę na zdobycie tytułu dostaną Nikki Cross, Ruby Riot i Ember Moon, która w chwili obecnej stoi pod znakiem zapytania.

—> Raport z ostatniego NXT

Podczas Live Eventu w Phoenix, na ekranie pokazano plakat reklamujący najbliższe TakeOver. Było na nim widać między innymi uczestniczki walki o pas kobiet z wyjątkiem Ember. Powodem braku Moon może być kontuzja, którą doznała podczas ostatniego ataku obecnej mistrzyni. Asuka wyrzuciła dawną rywalkę z ringu i właśnie wtedy uderzyła barierką o barykadę.

Nie wiadomo czy jest to prawdziwa kontuzja czy storyline. W każdym razie może to pomóc jej feudzie z Asuką.

Jak wiadomo Asuka może i mówi, że nikt nie jest na nią gotowy, ale na zeszłym TakeOver musiała posunąć się do oszustwa, aby pokonać Ember. Czyżby się bała? Ta kontuzja może być wykorzystana jako pretekst do nie walczenia z Ember w Chicago. Jeśli taki jest ich plan to muszę przyznać, że bardzo mi się podoba.

Oficjalnie na WWE.com walka dalej jest reklamowana jako Fatal 4-Way Match. Jeśli coś się zmieni to przeczytacie o tym na stronie. Pinkies up! 

Reklamy