Stephanie McMahon nie wie kiedy powróci na Raw

Być może nie zauważyliście, ale raporty z Raw robione przeze mnie stały się troszeczkę krótsze. Główną przyczyną tego jest brak Stephanie McMahon na poniedziałkowym show.

Ostatni raz była widziana na WrestleManii 33, gdzie została zepchnięta na drewniany stół podczas walki jej męża. Podobno została wykluczona z najbliższych storylinów ponieważ miała zaplanowane rodzinne wakacje na Karaibach. Śmiem jednak w to wątpić. Jak wiemy dla McMahonów najbardziej liczą się dwie rzeczy: rodzina i biznes. Myśl o tym, że Stephanie tak długo jest na urlopie jest dla mnie nierealna.

Wychodzi na to, że sama Stephanie nie ma pojęcia jak długo potrwa jej przerwa co przyznała podczas wywiadu z The National.

—> Cały wywiad Stephanie z The National

Uważam, że wszyscy powinniśmy się cieszyć jej przerwą póki jeszcze trwa. Stephanie wspaniale odgrywa czarny charakter, ale czasami jest jej za dużo na show. Jej storyline z Mick’em był bardzo przytłaczające i strasznie się dłużył. Dywizja kobiet na Raw została niedawno odświeżona więc niech tak zostanie jak najdłużej jest to możliwe. McMahonów nigdy nie jest za mało.

Reklamy

One thought on “Stephanie McMahon nie wie kiedy powróci na Raw

  1. Pingback: Czy Stephanie McMahon powróci do ringu? | Women Of Wrestling Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s