Alicia Fox nie jest obca fanom WWE. Jest byłą mistrzynią Div, byłą gwiazdą Total Divas, a w chwili obecnej królową 205 Live. Wiele osób może jednak nie wiedzieć, że niedawno minęło 11 lat odkąd Alicia podpisała kontrakt z WWE. To oznacza, że Alicia jest jedną z najdłużej pracujących bądź nawet najdłużej pracującą zawodniczką w historii WWE. 

Na Instagramie podziękowała wszystkim fanom za wsparcie ponieważ, jak sama powiedziała, bez nich nie byłoby Alicii Fox.

W 2006 roku John Laurinaitis wypatrzył ją w magazynie o modzie i zadzwonił do jej agenta. Wkrótce 20 letnia Alicia rozpoczęła swoją przygodę z wrestlingiem w Ohio Valley Wrestling (szkole treningowej WWE w tamtych czasach) Po raz pierwszy na większym ekranie pojawiła się w 2008 roku jako organizatorka ślubu Vickie Guerrero i Edge’a, z którym miała romans. Dwa lata później została pierwszą czarnoskórą mistrzynią Div w historii WWE.

Jej przygoda na szczycie nie trwała długa. Od długiego czasu jej rolą w dywizji jest bycie filarem i podbudowywanie nowych zawodniczek. Pomimo tego, Alicia dalej ma zadatki na mistrzynię. Jeśli dostanie piłkę to z nią pobiegnie.

Jej obecny kontrakt z WWE wygasa w 2018 roku. Czas pokaże czy Alicia doczeka się 15 rocznicy.

Reklamy