Bóg wie ile pomysłów na storyline zostało odrzuconych przez WWE w ciągu tych wszystkich lat. Kilka z nich powiązanych z kobietami opisałem w moich artykułach Cancelled WWE Moments, ale jest ich o wiele więcej.

—> Vince McMahon chciał być ojcem dziecka Stephanie

Kilka z nich ostatnio wyjawił były pracownik creative team’u WWE – Kevin Eck. Wiele z jego pomysłów zostało zekranizowanych, lecz nie wszystkie.

Jednym z jego największych storylinów było umieszczenie razem AJ Lee i Daniel’a Bryana jako pary. Jak wiadomo ich związek zapoczątkował to, że AJ stała się szalona po tym jak Daniel z nią zerwał. Para miała swoje wzloty oraz upadki i ostatecznie spotkali się na ślubnym kobiercu na 1000 odcinku Raw, gdzie AJ zostawiła narzeczonego i została ogłoszona nowym GM’em Raw przez Vince’a McMahona.

Inne zakończenie wyglądało tak. AJ zostawiłaby Daniela przy ołtarzu po tym jak odkryła, że Daniel po ślubie planował ją oddać do szpitala psychiatrycznego. W międzyczasie zastanawiano się w jaki sposób rozplanować debiut Dean’a Ambrose’a. Kevin chciał, aby plan Daniela faktycznie wyszedł i AJ wylądowała w szpitalu psychiatrycznym.

Po jakiejś przerwie AJ powróciłaby ze swoim nowym chłopakiem – Dean’em Ambrose’m, który poznała właśnie w szpitalu, gdzie oboje byli pacjentami. Dean i AJ mieli zostać parą siejącą spustoszenie podobną do Bonnie i Clyde’a lub Mickey i Mallory.

Inny storyline zawierał romans Cody’ego Rhodes’a i panującej wtedy mistrzyni Div Kaitlyn, która jako jedna z niewielu była zachwycona jego wąsami. W planie Kevin’a, Kaitlyn nie mogłaby się oprzeć wąsom Cody’ego pomimo tego, że był heelem, a ona babyface’m. Damien Sandow, który wtedy był tag team partnerem Rhodes’a miałby mu za złe, że powoli opuszcza ciemną stronę mocy poprzez namowy Kaitlyn. Doprowadziłoby to do tego, że Damien odwróci się od swojego przyjaciela i z jakąś zawodniczką zmierzą się z parą w Mix Tag Team Matchach.

Inne zakończenie zawierało heel turn mistrzyni, która uznałaby, że broda Sandow’a jest bardziej imponująca niż wąsy Cody’ego. Cały związek z Cody’m i Kaitlyn dostał się na ekrany, ale podobno Vince McMahon nie był z niego zachwycony i kiedy do WWE powróciły Brie i Nikki Bella to storyline się zakończył, a The Bella Twins dołączyły do Cody’ego i Sandow’a.

Podobno podczas jednych ze spotkań Kevin zapytał się Vince’a co z romansem Kaitlyn. Vince, który kilka razy wyraził brak zachwycenia sylwetką Kaitlyn odpowiedział:

Jeśli jedna z sióstr Bella jest zainteresowana Cody’m to dlaczego miałby spojrzeć na Kaitlyn?”

Kevin chciał mu odpowiedzieć, że wiele fanów uważa ją za bardziej atrakcyjną, ale się powstrzymał i zgodził z szefem.

W ostatniej fabule również występuje Cody, który tym razem odwróciłby się od swojego brata Goldusta za namową swojej żony Brandi Rhodes. Jej zdaniem Goldust wykorzystywał brata, aby dalej mieć jakieś znaczenie, a jej mąż na tym cierpi ponieważ mógłby być większą gwiazdą niż Goldust.

Był to pomysł na debiut nowej postaci Cody’ego – Stardusta. Kevin zaproponował, aby Brandi zaczęła naśladować dawną menadżerkę Goldusta – Terri Runnels, która obserwowała jego walki paląc cygara w latach 90-tych. Zamiast tego Cody przeistoczył się w Stardusta po tym jak przegrał wiele pojedynków i uznał, że jego brat zasługuje na lepszego partnera niż on.

Te storyliny są naprawdę ciekawe i bardziej interesujące niż to co faktycznie miało miejsce. Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego Kevin proponował miłosny storyline dla Kaitlyn skoro była wtedy mistrzynią? Nie powinien zaproponować jakiegoś dobrego programu o tytuł? Oh well, oh hell.

Reklamy