Pinkies Up!

Na początku show zobaczyliśmy Alishe, która towarzyszyła swojemu mężowi podczas jego pojedynku. Po walce, para została zaatakowana przez Davey’ego Richardsa i Angeline Love.

KM towarzyszył Siennie podczas jej starcia z Christiną Von Eerie, która na szali postawiła swój GFW Women’s Championship. Ku niezadowoleniu Karen, Sienna została nową mistrzynią po tym jak wykonała The Silencer. Pinkies Up!

W wywiadzie za kulisami Karen Jarrett ogłosiła, że po ostatnich wydarzeniach pomiędzy Angeliną i Alishą, panie zawalczą ze sobą w pojedynku jeden na jednego. Podeszła do niej Sienna, która z uśmiechem na twarzy wytknęła jej to, że jest nową mistrzynią. Karen jej pogratulowała oraz ostrzegła, że w szatni jest wiele zawodniczek, które pragną tego tytułu. Gdyby była nią to by się pilnowała. Nowa mistrzyni ma nadzieje, że Karen je wszystkie poustawia bo ona każdą znokautuje.

Laurel Van Ness towarzyszyła Kongo Kong podczas jego walki. Próbowała nawet uwieść jego przeciwnika, ale ten odrzucił jej zaloty co było równoznaczne z wyrokiem śmierci. Kazała Kongo go zabić. Przez całą walkę Laurel wrzeszczała do swojego przyjaciela i podawała mu rozkazy. Kongo rzecz jasna wygrał, a po pojedynku pojawili się Allie i Braxton Sutter, który wdał się w bójkę ze zwycięzcą.

Reklamy