Becky wykopała swój własny grób.

Becky Lynch za kulisami natknęła się na James’a Ellswortha, Carmelle, Natalye i Tamine, które próbowały zaciągnąć ją na ich stronę. Charlotte dźgnęła ją w plecy wiele razy, a jeśli ktoś powinien dostawać walki o tytuł to Becky. Nie dostaje ich ponieważ nikt się o nią nie troszczy. Nie tylko one jej potrzebują, ale SmackDown jej potrzebuje. Wraz z Becky może to być ich dywizja. Becky oznajmiła, że nie wzięła tego pod uwagę i obiecała im, że się zastanowi.

Charlotte Flair powiedziała, że w zeszłym tygodniu Natalya, Carmella i Tamina próbowały zmienić fakt, że jest na SmackDown. Może i łączy dzisiaj siły z Naomi, ale mistrzostwo kobiet jest jej przeznaczeniem. Komitet powitalny podszedł do Charlotte i rozpoczęła się bójka. Na koniec po raz kolejny przywitały Charlotte na SmackDown.

Charlotte miała wraz z Naomi zawalczyć z The Princess of Staten Island i The Queen of Black Harts, lecz Charlotte z powodu urazu, którego doznała podczas ataku nie pojawiła się na rozpoczęcie starcia. Mistrzyni przez większość walki musiała radzić sobie sama. Po jakimś czasie obolała Charlotte dołączyła do swojej partnerki i pełny Tag Team Match był kontynuowany jak gdyby nigdy nic. Pomimo tego, Carmella przypięła mistrzynię po tym jak James rozproszył Naomi.

Po walce wściekła Naomi rzuciła się z pięściami na księżniczkę i rozpoczęła się kolejna bójka. W pewnym momencie przybyła Becky, która nie wiedziała jak się zachować. Spoglądnęła na obolałe Charlotte i Naomi po czym zaczęła przybijać piątki komitetowi powitalnemu. Chciała też przytulić James’a, ale w ostatniej chwili złapała go i wepchnęła w Tamine po czym rzuciła się z pięściami na Carmelle i Nattie. Przewaga liczebna okazała być się zbyć potężnym faktorem w tej rozgrywce. Komitet powitalny znowu był górą.

Pokazano kolejne promo Lany.

Panie pojawiły się potem na Talking Smack, gdzie Carmella śmiało przypominała, że przypięła dzisiaj mistrzynię. Natalya mówiła o tym jak dobrze jest przejąć kontrolę i wysłać wiadomość do Charlotte. Może i na Raw bawią się w takie gierki, ale nie tutaj. Wręczono jej wszystko w karierze. Sprawiedliwości stało się dzisiaj zadość. Wszyscy mają dość Becky. Dały jej szansę, aby być częścią czegoś wielkiego, ale najwyraźniej nie jest taka mądra bo podjęła złą decyzję. Ile razy Charlotte dźgnęła Becky prosto w serce? Becky lubi odgrywać rolę męczennika i ofiary. To ona jest prawdziwym wężem. Chcę, aby ludzie jej współczuli. Panie się troszeczkę pokłóciły kiedy zadano pytanie kto powinien być pretendentką. Zdaniem Taminy Charlotte uważa, że jest najpotężniejsza, ale odkąd ona powróciła to zdecydowanie ją pokonała. Ich ojcowie też byli zawodnikami i stąd rodzi się ich szacunek. Carmella przyznała, że nie lubi Nattie, ale muszą trzymać się razem, aby pozbyć się Charlotte. U nich chodzi o zaufanie, lojalność, szczerość i szacunek. Charlotte nie posiada żadnych z tych cech. To one zmienią grę.

Reklamy