Raport Raw 01.05.2017

Alexa zyskuje potrzebne koleżanki.

Raw rozpoczęła się od koronacji nowej mistrzyni Raw. W ringu były Emma, Nia’ia Jax, Dana Brooke, Alicia Fox, Mickie James, Bayley i Sasha Banks. Wkrótce dołączyła do nich obecna mistrzyni Alexa Bliss, która podziękowała zawodniczkom za przybycie chociaż musiała poprosić Kurt’a, aby tutaj przyszły. Zauważyła, że wiele zawodniczek przychodzi i nazywa siebie królowymi. Jest tutaj, aby oświadczyć, że królowa nie żyje. Niech żyje Alexa Bliss. Jedyna bogini WWE.

Zeszłego wieczoru stworzyła historię, a sędzia wręczył jej tytuł jakby była kimś nieznaczącym. Zasługuje na koronację, która nie byłaby wyjątkowa bez ich koleżanek z dywizji. Niektórym z nich chcę osobiście podziękować. Pierwsze podziękowała Mickie, którą oglądała w dzieciństwie i bardzo ją zainspirowała. Dlatego sprowadziła ją na SmackDown, a teraz są na Raw. Pomimo tego, że jej koleżanki Mae Young i The Fabulous Moolah są na innym świecie to ona dalej tutaj jest i ją inspiruje za co jest bardziej wdzięczna. Następne podziękowania należą się Sashy, która podobno nie wie kim Alexa jest. Może ją nazywać Raw Women’s Champion lub tą, która przypięła ją w Fatal 4-Way Matchu. To zdenerwowało Banks przez co Alexa zaczęła się wycofywać i natknęła na Jax. Mistrzyni powoli się do niej odwróciła i powiedziała, że między nimi nie ma żadnych spięć. Jest naturalnie utalentowana i nie dziwi się, że inne dziewczyny jej zazdroszczą. Alexa stanęła na podeście po czym przypomniała sobie, że Bayley stoi w ringu. Gdyby nie ona to cała koronacja nie byłaby możliwa. Kogo innego miałaby pokonać? Widok całej rodziny Bayley w pierwszym rzędzie na Payback ją zszokował bo myślała, że będzie tam tylko jej tata. W pewnym momencie ten widok zepsuł jej zwycięstwo ponieważ zauważyła jak jej siostrzeńcy byli zalani łzami. Na szczęście nie pozwoliła, aby ją to rozproszyło. Pomyślała o tym jak zachowałaby się Bayley więc pomyślała o pozytywnych stronach całej sytuacji. Doszła do wniosku, że teraz jej rodzina ma prawdziwą idolkę do podziwiania. Po tych słowach Bayley zepchnęła mistrzynię z podestu i rozpoczęła się wielka bójka pomiędzy zawodniczkami.

Po przerwie doszło do Eight Women Tag Team Matchu – Bayley, Dana Brooke, Mickie James & Sasha Banks vs.Alicia Fox, Emma, Nia Jax & Raw Women’s Champion Alexa Bliss.

Starcie zakończyło się po tym jak Alexa wykonała DDT na swojej przeciwniczce z Payback.

Maryse i The Miz przerwali dyskusję w ringu pomiędzy Dean’em Ambrosem, Finn’em Balorem i Seth’em Rollinsem ponieważ nie podobało im się to, że Finn i Seth dostaną walkę o Intercontinental Title. Jeśli ktokolwiek zasługuje na ten tytuł to on. To on sprawił, że znowu jest istotny. Kiedy on był mistrzem to bronił ten tytuł każdego dnia, a Dean nie był wystarczająco ważny, żeby bronić go na Payback. On jest największym zagrożeniem na Raw i właśnie dlatego ludzie go nienawidzą. Dean zaproponował, aby ktoś skopał Miz’owi tyłek. Zadzwonił do Kurt’a, który zgodził się na Triple Threat Match o miano pretendenta na dzisiejsze Raw.

Maryse i The Miz udzielili potem wywiadu. The Miz zna historię pomiędzy jego rywalami więc jego strategia nie ulegnie zmianie. Podczas wywiadu Dean zastąpił Charly Caruso i zadał mu pytanie czy żel do włosów spływa mu do oczu kiedy walczy. The Miz i Maryse nie odpowiedzieli tylko odeszli.

Podczas main eventu o miano pretendenta interwencje ze strony Samoa Joe i Bray’a Wyatta zadziałały na korzyść The Miz’a, który przypiął Finn’a i został nowym pretendentem.

W wywiadzie po gali Maryse nie chcę, aby zasługa przypadła innym osobom niż jej mężowi ponieważ to on teraz jest nowym pretendentem, nie oni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s