Alexa zyskuje potrzebne koleżanki.

Raw rozpoczęła się od koronacji nowej mistrzyni Raw. W ringu były Emma, Nia’ia Jax, Dana Brooke, Alicia Fox, Mickie James, Bayley i Sasha Banks. Wkrótce dołączyła do nich obecna mistrzyni Alexa Bliss, która podziękowała zawodniczkom za przybycie chociaż musiała poprosić Kurt’a, aby tutaj przyszły. Zauważyła, że wiele zawodniczek przychodzi i nazywa siebie królowymi. Jest tutaj, aby oświadczyć, że królowa nie żyje. Niech żyje Alexa Bliss. Jedyna bogini WWE.

Zeszłego wieczoru stworzyła historię, a sędzia wręczył jej tytuł jakby była kimś nieznaczącym. Zasługuje na koronację, która nie byłaby wyjątkowa bez ich koleżanek z dywizji. Niektórym z nich chcę osobiście podziękować. Pierwsze podziękowała Mickie, którą oglądała w dzieciństwie i bardzo ją zainspirowała. Dlatego sprowadziła ją na SmackDown, a teraz są na Raw. Pomimo tego, że jej koleżanki Mae Young i The Fabulous Moolah są na innym świecie to ona dalej tutaj jest i ją inspiruje za co jest bardziej wdzięczna. Następne podziękowania należą się Sashy, która podobno nie wie kim Alexa jest. Może ją nazywać Raw Women’s Champion lub tą, która przypięła ją w Fatal 4-Way Matchu. To zdenerwowało Banks przez co Alexa zaczęła się wycofywać i natknęła na Jax. Mistrzyni powoli się do niej odwróciła i powiedziała, że między nimi nie ma żadnych spięć. Jest naturalnie utalentowana i nie dziwi się, że inne dziewczyny jej zazdroszczą. Alexa stanęła na podeście po czym przypomniała sobie, że Bayley stoi w ringu. Gdyby nie ona to cała koronacja nie byłaby możliwa. Kogo innego miałaby pokonać? Widok całej rodziny Bayley w pierwszym rzędzie na Payback ją zszokował bo myślała, że będzie tam tylko jej tata. W pewnym momencie ten widok zepsuł jej zwycięstwo ponieważ zauważyła jak jej siostrzeńcy byli zalani łzami. Na szczęście nie pozwoliła, aby ją to rozproszyło. Pomyślała o tym jak zachowałaby się Bayley więc pomyślała o pozytywnych stronach całej sytuacji. Doszła do wniosku, że teraz jej rodzina ma prawdziwą idolkę do podziwiania. Po tych słowach Bayley zepchnęła mistrzynię z podestu i rozpoczęła się wielka bójka pomiędzy zawodniczkami.

Po przerwie doszło do Eight Women Tag Team Matchu – Bayley, Dana Brooke, Mickie James & Sasha Banks vs.Alicia Fox, Emma, Nia Jax & Raw Women’s Champion Alexa Bliss.

Starcie zakończyło się po tym jak Alexa wykonała DDT na swojej przeciwniczce z Payback.

https://dailymotion.com/video/x5kgin4

Maryse i The Miz przerwali dyskusję w ringu pomiędzy Dean’em Ambrosem, Finn’em Balorem i Seth’em Rollinsem ponieważ nie podobało im się to, że Finn i Seth dostaną walkę o Intercontinental Title. Jeśli ktokolwiek zasługuje na ten tytuł to on. To on sprawił, że znowu jest istotny. Kiedy on był mistrzem to bronił ten tytuł każdego dnia, a Dean nie był wystarczająco ważny, żeby bronić go na Payback. On jest największym zagrożeniem na Raw i właśnie dlatego ludzie go nienawidzą. Dean zaproponował, aby ktoś skopał Miz’owi tyłek. Zadzwonił do Kurt’a, który zgodził się na Triple Threat Match o miano pretendenta na dzisiejsze Raw.

Maryse i The Miz udzielili potem wywiadu. The Miz zna historię pomiędzy jego rywalami więc jego strategia nie ulegnie zmianie. Podczas wywiadu Dean zastąpił Charly Caruso i zadał mu pytanie czy żel do włosów spływa mu do oczu kiedy walczy. The Miz i Maryse nie odpowiedzieli tylko odeszli.

https://dailymotion.com/video/x5kgin6

Podczas main eventu o miano pretendenta interwencje ze strony Samoa Joe i Bray’a Wyatta zadziałały na korzyść The Miz’a, który przypiął Finn’a i został nowym pretendentem.

https://dailymotion.com/video/x5kgin8

W wywiadzie po gali Maryse nie chcę, aby zasługa przypadła innym osobom niż jej mężowi ponieważ to on teraz jest nowym pretendentem, nie oni.

Reklamy