Zegar wybił północ.

Sasha Banks pojawiła się na Kickoffie gali, aby pomówić o pojedynku o pas kobiet. Jej zdaniem Mickie James jest świetną rywalizacją ponieważ jest sześciokrotną mistrzynią, a Alexa nie może być ich pretendentką jeśli ucieka od walk. To nie może być ich mistrzyni. Dzisiaj Bayley odejdzie ze złotem ponieważ nie bez powodu jest mistrzynią. Jeśli będzie potrzeba to pomoże swojej koleżance.

Maryse i The Miz poprowadzili Miz TV, którego gościem był Finn Balor. The Miz próbował zrozumieć dlaczego fanom podoba się jego 5 minutowe wejście. Zastanawiał się również czy on i jego żona mogą być częścią The Balor Club, lecz fani nie pozwolili na ich przyjęcie. Miz wypomniał, że wszędzie gdzie Finn się pojawił to został mistrzem. Był też pierwszym zawodnikiem wybranym w WWE Draft więc czy czuje się jak nieudacznik? Posiadał Universal Title przez 24 godziny. Członkowie Balor Club też są nieudacznikami, a nieudacznicy utożsamiają się z podobnymi do siebie. Błąd, który Finn popełnia jest to, że walczy sercem, a nie rozumem. Kiedy Finn chodził na rehabilitację to on przywracał Intercontinental Championship do jego dawnej formy. Miz zwątpił w to, że Finn odzyska swoje mistrzostwo ponieważ obecnym mistrzem jest Brock Lesnar, który złamie go na pół. Nawet on wytrze nim podłogę. Finn całe swoje życie walczył z większymi zawodnikami i to mu się podoba. Zaproponował mu, aby wstąpił do Just Kick My Ass Club, ale wtedy Miz zasłonił się swoją żoną. Finn stwierdził, że każde Miz TV kończy się tym, że ktoś komuś kopię tyłek. Jego zdaniem Miz nie jest tego warty i zaczął odchodzić. The Miz’a to zdenerwowało i zaczął mu ubliżać. Uznał go za tchórza po czym Finn zaatakował Miz’a.

https://dailymotion.com/video/x5ke28q

Na głównej gali Bayley postawiła swój tytuł na szali w walce z Alexą Bliss, która po wykonaniu DDT stała się nową mistrzynią kobiet Raw.

https://dailymotion.com/video/x5ke2hg

W filmiku poniżej możecie zobaczyć sesje zdjęciową Alexy z jej nowym pasem.

W wywiadzie po starciu Bayley powiedziała, że porażką by bolała też w każdym innym miejscu. Wiele lat temu rozpoczynała trening niedaleko tej areny, a teraz ktoś kto nie okazuje ani trochę szacunku ma tytuł. Teraz z racji tego, że jest w swoim mieście, bliskie jej osoby ją pocieszą. Musi jednak szybko coś wymyślić i odzyskać pas.

Nowa mistrzyni powiedziała kilka słów na Raw Talk, gdzie spodziewała się balonów i wielkiego przyjęcia na cześć jej historycznego zwycięstwa. Pomimo nieprzyjaznego środowiska zrobiła to co planowała i zegar wybił północ. Bayley jest świetną zawodniczką, ale ona była po prostu lepsza. Jest bardzo szczęśliwa. Podczas jej pobytu w NXT słyszała jak ciągle się mówi o Four Horsewomen, ale nie Charlotte, nie Bayley, nie Becky i nie Sasha właśnie stworzyły historię ponieważ ona swoje słowa popiera działaniem w ringu.

Reklamy