Gwiazdy Total Divas Eva Marie i Paige są w chwili obecnej prze dziwacznych sytuacjach jeśli chodzi o ich kariery w WWE. Obie nie były widziane w ringu od lata zeszłego roku kiedy obie zostały zawieszone za naruszenie Wellness Policy.

Pomimo tego, że ich zawieszenia już dawno minęły, żadna z nich nie powróciła na ekrany. Eva od jakiegoś czasu jest bardziej skupiona na swojej karierze w Hollywood niż wewnątrz ringu. Nie jest już Miss All Red Everything ponieważ od jakiegoś czasu powróciła do swojego naturalnego koloru włosów.

—> Pierwsze informacje o odejściu Evy

Jej oficjalne odejście z organizacji ma zostać ogłoszone za kilka miesięcy. PWInsider podaje, że obie strony nie wypowiadają się na ten temat ponieważ Eva dalej występuje w szóstym sezonie Total Divas, a z jej kontraktu wynika, że musi dalej promować to show. Możemy się spodziewać więcej informacji na ten temat kiedy obecny sezon dobiegnie końca.

Wielka szkoda, że tak to się wszystko skończyło ponieważ ostatni rok Evy w WWE był bardzo interesujący. Z tygodnia na tydzień zbierała większy heat od fanów, lecz wciąż nie zobaczyliśmy co naprawdę potrafi po tych wszystkich osobistych treningach.

Jeśli chodzi o Anty Dive to ta nie pojawiała się w ringu już przed zawieszeniem z powodu poważnej kontuzji karku przez, którą musiała poddać się operacji. Niedawno powróciła do ćwiczeń i rozpoczęła swoją rehabilitację. Miała być gotowa do ponownej walki w okresie letnim, lecz najwyraźniej jej przyszłość z WWE jest już przekreślona.

—> Informacje o powrocie Paige

The Observer podaje, że WWE wkrótce zwolni Paige kiedy jej kontuzja będzie wyleczona oraz kiedy zakończą się pracy nad filmem na temat rodziny byłej mistrzyni.

Jej problematyczny partner Alberto El Patron z pewnością nie pomaga jej karierze. Niedawno w sieci pojawiło się wiele filmików z jego udziałem, w których wyzywał Triple H’a i oznajmił, że Hunter ma małe przyrodzenie. Dodatkowo napisał na Twitterze, że oglądalność Total Divas spada, a E! Ciągle usuwa sceny z jego dziewczyną.

Kilka lat temu nikt nie przypuszczałby, że tak będzie wyglądać kariera Paige. Miała przed sobą świetlaną przyszłość. Została pierwszą w historii mistrzynią kobiet NXT oraz w pierwszym roku na głównym rosterze dwukrotnie zdobyła tytuł Div. Pomimo trudnej sytuacji z WWE, nie można wątpić w to, że Paige jest utalentowana i jeśli jej obecni pracodawcy postanowią się jej pozbyć to ktoś inny prędko ją zagarnie. Alberto w chwili obecnej pracuje dla TNA, gdzie Anty Diva nie raz była za kulisami.

Są to historie dwóch zawodniczek, które mogły być o wiele lepiej poprowadzone. Obie miały zadatki na największe gwiazdy dywizji. Wygląda na to, że same były swoimi największymi wrogami.

Reklamy