Dean Ambrose i Renee Young są ostatnią parą w WWE, która niedawno wzięła ze sobą ślub. W odróżnieniu od poprzednich, ten był dużym zaskoczeniem ponieważ nie poprzedzało go kilkumiesięczne przygotowania do ceremonii.

Podczas wywiadu z E! Online gwiazda Total Divas wyjawiła dlaczego zdecydowali się na właśnie taki ślub.

Jesteśmy bardzo nietradycyjni. Dlatego uważaliśmy, że nie musimy robić zaręczyn lub wielkiego wesela. Dla nas było to perfekcyjne i bardzo w naszym stylu. Nie zmieniłabym ani jednej rzeczy.”

—> Cały wywiad E! Online z młodą panią

Jednak ich ślub nie odbył się bez małych trudności podobnie jak każdy inny. Podjęli decyzję o zawarciu związku małżeńskiego przed położeniem się do łóżka o 1 nad ranem przez co ich pastor i świadkowie myśleli, że są pijani. Musieli ich wszystkich zapewnić, że wszystko jest w porządku i ceremonia wzięła miejsce w ich ogródku.

Renee również wypowiedziała się na temat możliwości wychowywania dzieci ze swoim mężem.

Zdecydowanie nie w najbliższej przyszłości. Może w pewnym momencie, ale nie jestem pewna. Jesteśmy bardzo zajęci i dużo pracujemy.”

Dla niektórych może to być mało romantyczna ceremonia, ale faktycznie wydaje się być bardzo w ich stylu. Składam ponowne gratulacje dla młodej pary. Na razie nie wiadomo czy ślub będzie emitowany w Total Divas.

Reklamy