End of Decay.

Sienna natknęła się na Karen Jarrett za kulisami i wypomniała jej, że dalej nie widziała jej mistrzyni kobiet. Uważa, że trochę się boi. Karen doradziła jej, aby oglądała następny pojedynek ponieważ za tydzień zawalczy z jej mistrzynią.

GFW Women’s Champion Christina Von Eerie przedstawiła się wszystkim w promie. Walczy od 12 lat i cieszy się z powrotu do Impact Wrestling. Zdobycie tytułu kobiet w Las Vegas było niezwykłe i od ponad 2 lat broni tego tytułu w każdym z krajów, którym była. Jej priorytetem jest zdobycie tytułu Knockouts i zunifikowanie tytułów. Nie ważne kogo będzie musiała pokonać. Może to być Sienna, może to być Sienna, a nawet Gail Kim. Zawsze chciała skopać tyłek jakiegoś Hall of Famera.

Christina postawiła swój tytuł na szali w walce z Avą Storie, którą pokonała po wykonaniu Dead Rising.

Tydzień temu po swojej wielkiej porażce ODB udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że to nie jest koniec. Przez długi czas nie brała udziału w tej grze. Zmarnowała tę szansę, ale prędko zdobędzie następną.

Pokazano promo z Angeliną Love oraz z Alishą i konfliktem pomiędzy ich mężami.

Alberto El Patron i Magnus kłócili się za kulisami co musiała przerwać Karen Jarrett, która miała dość dyskusji na temat kto dostanie następną walkę o World Heavyweight Championship. Za dwa tygodnie odbędzie się pojedynek Alberto vs.Magnus z tytułem GFW na szali.

Angelina Love pojawiła się podczas pojedynku Davey’ego z Moose’m. Starcie zakończyło się po tym jak Eddie zaatakował swojego dawnego brata.

Laurel Van Ness, Sienna i KM towarzyszyli Kongo Kong podczas jego kolejnej łatwiej walki.

Diamante i Rosemary towarzyszyły swoim drużynom podczas Street Fight Match’u o World Tag Team Championship. LAX wygrało pojedynek, który również był ostatnią walką Crazzy Steve’a.

W wywiadzie po pojedynku Christina powiedziała, że Ava była małą przeszkodą, którą musiała pokonać, aby zdobyć mistrzostwo Knockouts.