Była Knockouts Champion Allie i obecna GFW Women’s Champion Christina Von Eerie podpisały nowe kontrakt z Impact Wrestling. Dodatkowo pojawiła się nowa koszulka Allie, którą możecie kupić pod tym linkiem.

C-dB-3BUwAAcYdR

Na tryoutach WWE w Dubaju pojawiły się między innymi:

– Gabi Stockler

– Lana Evanson

– Shadia Bseiso

– Siham Kissir

– Kateryna Kashtanova

– Mahboube Farasat

Gratulacje dla Tayi, która niedawno odzyskała swój AAA Reina de Reinas Championship w Street Fight Matchu. W starciu gwiazda Lucha Underground zmierzyła się z Ayako Hamadą, która w marcu wygrała złoto. Pojedynek podobno skradł show.

Gratulacje należą się również inna gwieździe Lucha Underground Sexy Star odniosła zwycięstwo w swojej pierwszej walce bokserskiej z Yaneli Hernandez.

Podczas ostatnich nagrań NXT odbył się Battle Royal o miano pretendentki do NXT Women’s Championship. W trakcie pojedynku Ember Moon została zepchnięta z narożnika na barierkę, w którą niefortunnie uderzyła swoim ramieniem. Wyglądało to tak jakby doznała jakiejś kontuzji ponieważ wracając za kulisy była cała we łzach. W sieci pojawiły się informacje, że z Ember jest wszystko w porządku.

The Queen of Black Harts Natalya w jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła, że jest zawodniczką w historii WWE, która wzięła udział w największej ilości pojedynków. Gratulacje dla Nattie.

WWE Hall of Famer Trish Stratus pojawiła się na okładce magazynu Muscle Memory. Jest to jej 105 występ na okładce jakiegoś magazynu. Gratulacje dla Trish.

1554_1

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu dokumentalnego o byłej mistrzyni kobiet Chynie. Film nosi tytuł Wrestling with Chyna.

Cali Young, która trenuje w OVW w zeszłym tygodniu podróżowała wraz z WWE. Już wcześniej pracowało jako jeden z Rosebudów kiedy Adam Rose jeszcze pracował w WWE.

Była mistrzyni Melina ogłosiła, że w ten weekend pojawi się na RuPaul’s Drag Con.

W sieci krążyły plotki na temat tego czy WWE jest niezadowolone z Renee Young i Dean’a Ambrose’a ponieważ para, która do tej pory pracowała razem na SmackDown została rozdzielona za sprawą Superstar Shake-up. WWE albo zrobiło to przypadkowo lub po prostu ich to nie obchodziło jak podaje Dave Meltzer. Nie wiadomo również czy ich ślub będzie pokazany na Total Divas.

Demi Bennett ostatnio wzięła udział w swojej ostatniej walce w organizacji Riot City Wrestling. Na tym samym show sukcesywnie obroniła i zrzekła się tytułu kobiet ponieważ wkrótce rozpocznie pracę w WWE.

Dahlia Black i jej partner TK Cooper przez jakiś czas nie będą występować na galach PROGRESS Wrestling z powodu problemów z wizą. The South Pacific Power Couple powróciła do Nowej Zelandii.

Maria Kanellis-Bennett i Mike Bennett najwyraźniej wkrótce na stałe dołączą do rosteru SmackDown w WWE co podaje Pro Wrestling Sheet. Plotki o ich pojawieniu się w WWE krążą już od jakiegoś czasu. Ostatnio podczas Raw na Twitterze Maria zasugerowało, że to jej mąż będzie partnerem The Miz’a w Tag Team Matchu. Oczywiście do tego nie doszło. Kilka miesięcy temu para pracowała jeszcze z TNA.

Na zeszłym SmackDown Charlotte Flair po raz kolejny stworzyła historię. Została pierwszą kobietą, która wzięła udział w main evencie Raw, SmackDown i gali PPV. Kolejny wpis do długiej listy osiągnięć byłej mistrzyni.