Rewolucja zjada Charlotte żywcem.

Charlotte Flair udzieliła wywiadu przed swoim wielkim pojedynkiem o SmackDown Women’s Championship. U każdej zawodniczki w żyłach płynie krew. W jej żyłach płynie złoto. Cztery razy wygrała mistrzostwo kobiet Raw i osiągnęła tam wszystko co było do osiągnięcia. Królowa potrzebuje nowego królestwa. Musi mieć ten tytuł kobiet. Udowodni Naomi i reszcie dywizji, że jest najświetniejszą zawodniczką w historii WWE.

Becky Lynch udzieliła wywiadu na temat jej dawnej rywalki i dawnej koleżanki Charlotte oraz jej przywitaniu tydzień temu. Charlotte robi to co każda powinna robić – udowadnia, że zasługuje na szansę. Nie pochwala jej metod, ale docenia jej wyniki. Przyszli James Ellsworth, Carmella, Tamina i Natalya, którzy chcą wiedzieć, gdzie w tej grze przeciwko Charlotte jest Becky. Albo jest z nimi lub przeciwko nim. Niech dokona słusznego wyboru.

https://dailymotion.com/video/x5jpp65

Pokazano następne promo Lany.

Naomi udzieliła wywiadu przed wejściem na arenę. Jej zdaniem Charlotte jest imponująca odkąd przybyła do WWE. Tydzień temu pokonała ją uczciwie i nie zamierza jej tego odbierać. Nie podoba jej się jednak jak rozpowiada, że jest najlepszą. Żaden z niej Muhammad Ali. Tam gdzie ona się wychowała, trzeba być na szczycie, by być najlepszą. Wychodzi na to, że ona to Ali, a Charlotte to Foreman. Dzisiaj pokaże dlaczego jest mistrzynią, a jej przeciwniczka poczuje Glow.

Pojedynek o SmackDown Women’s Championship był main eventem odcinka SmackDown. Starcie jednak nie zostało rozstrzygnięte ponieważ zawodniczki zostały zaatakowane przez Tamine, Carmelle i Natalye, którym towarzyszył Ellsworth.

https://dailymotion.com/video/x5jpp7y

The Lass Kicker pojawił się na Talking Smack, gdzie oznajmiła, że nie stanie po stronie żadnej z tych zawodniczek. Każda ją zaatakowała. Wszystkie są wężami. Może to jej wina ponieważ jest tak dobra, że stanowi zagrożenie. Każda osoba, która ją zaatakowała została w jakiś sposób za swoje złe zachowanie. Ona robi rzeczy po swojemu i jeśli ocaleje to jest zwyciężczynią. Większość ich mistrzów dokonało nieodpowiednich rzeczy. Łamanie zasad tutaj jest nagradzane, ale ona nie zamierza tak robić. Chce być wzorem dla dzieci. Dzisiejsze zachowanie uważa za okropne. Nie zamierza się do nich przyłączyć. Uważa, że to nie jest jej bitwa i dlatego nie pomogła Naomi i Charlotte. Wiele razy ją ktoś kto miał przewagę liczebną ją zaatakował. Nigdy się nie spodziewała, że ktoś ją uratuje. Dzięki temu więcej się uczy o swoich granicach. Charlotte to ktoś kogo nigdy nie pokonała w uczciwej walce. Zawsze albo był z nią Ric Flair lub Dana Brooke. Jest jedną z jej ulubionych rywalek więc chce zobaczyć jak sobie poradzi bez czyjejś pomocy.

https://dailymotion.com/video/x5jpp8j

Reklamy