Przyjaciel czy wróg?

The Miz i Maryse przerwali ostatnią edycję Highlight Reel oświadczając, że Raw nie należy do Chris’a odkąd oni przybyli. Jego show zostało odwołane i zostanie zastąpione przez Miz TV. Oglądalność z pewnością skoczy do góry. Załoga posprzątała ring i The Miz zaczął zapowiadać swój show, lecz przerwał mu Dean Ambrose. Nie można po prostu przejąć czyjegoś talk show. Nikt w Kansas City nie chce zobaczyć Miz TV. Zaczęto przygotowywać jego show – Ambrose Asylum. Dean wspomniał o swojej przyszłości z Chris’em. Wierzy w uzdrawiającą moc wybaczania. Ma dla niego prezent. Była to marynarka ozdobiona lampkami świątecznymi. The Miz ma coś przeciwko tej obrzydliwej marynarce, którą Chris założył. Zdaniem Miz’a taka jakość pochodzi od mistrza Interkontynentalnego przez co jego tytuł traci na wartości. Ludzie powinni być mu wdzięczni za to, że uratuje ich z przeciętności. Wszyscy powinni mu wręczać prezenty. Dean oznajmił, że ma dla niego prezent i wykonał na nim Dirty Deeds po czym opuścił ring. Maryse upewniła się czy z jej mężem wszystko w porządku. W międzyczasie Chris umieścił ją na swojej liście ponieważ jej mężem jest głupi idiota.

Zdenerwowane małżeństwo wparowało do biura Kurt’a Angle’a. Nie chcą, żeby Dean’owi i Chris’owi uszło to na sucho. Kurt zaproponował mu, aby rozwiązał swój problem w ringu. Niech znajdzie sobie jakiegoś partnera bo dzisiaj zawalczy z nimi w Tag Team Match’u. The Miz odszedł, a Maryse nakrzyczała na Kurt’a po francusku po czym sama odeszła kiedy Angle nie był zbyt poruszony.

https://dailymotion.com/video/x5jkmrb

Po tym co wydarzyło się tydzień temu w szatni, Alicia Fox zmierzyła się z Daną Brooke, która podobno wyśmiewała się z tego co przydarzyło się Alicii na 205 Live. Pojedynkowi przyglądała się Emma, która uściskała zwyciężczynię starcia. Dana nie wiedziała jak ma się zachować.

Alexa Bliss szła korytarzem do wejścia na arenę.

Jest w ringu i mówi o zawodnikach Raw, którzy na każdym show mówią o tym kogo lubią, kogo nie lubią, z kim chcą walczyć oraz o swojej chęci zostania mistrzem. Są też inni zawodnicy, którzy mówią, że ten zawód to ich marzenie z dzieciństwa i jakie to niesamowite i o tęczach i słoneczkach. Prawie zwymiotowała mówiąc o tym. Ona jest tutaj, aby powiedzieć, że nie przyszła na Raw, aby mówić, lecz by wygrywać. Dlatego na Payback zostanie nową mistrzynią. Przyszła obecna mistrzyni Bayley, która zauważyła, że Alexa mówi o marzeniach. Nie jest głupia. Wie, że Alexa się z niej wyśmiewa. Bliss od zawsze była tą, która wolała mówić coś za czyimiś plecami niż prosto w twarz. Ona nie tylko gada. Każdego dnia ciężko pracuje, aby zachować to marzenie. Wie, że każda zawodniczka na Raw próbuje jej to marzenie odebrać. Nic jej nie powstrzyma, nic nie przeszkodzi jej w tym, aby opuściła swoje rodzinne miasto z tym tytułem.

https://dailymotion.com/video/x5jkmt0

Kiedy Alexa się dowiedziała, że Payback odbywa się w rodzinnym mieście Bayley to bardzo się ucieszyła. To pewnie oznacza, że pokona swoją rywalkę i upokorzy ją na oczach jej ojca. Jest jej szkoda tej żałosnej, zamkniętej w sobie dziewczynki. Ciekawe czy Bayley kiedykolwiek pocałowała w ogóle jakiegoś chłopaka. Myśli, że zna odpowiedź na to pytanie. Jej historia kopciuszka zakończy się na Payback. Zegar wybije północ, a ona zabierze co się jej należy. Przyszła Sasha Banks, z której Alexa od razu zaczęła się wyśmiewać. The Boss nazwał Alexe lalką trolli i oświadczyła jej, że nie może tutaj przychodzić i zachowywać się jakby rządziła tym całym miejscem. Kobieta ze złotem w dłoniach ma władzę. Tej niedzieli Bayley nie tylko jej pokaże, ale też ją zamknie. To samo zrobi ona, lecz już dzisiaj. Alexa nie może tego zrobić ponieważ ma ważne starcie tej niedzieli. Nie czuje się bezpiecznie będąc z Sashą w jednym ringu. Banks za to ją przeprosiła, a następnie uderzyła w twarz.

Bayley siedziała przy stole komentatorskim podczas ich pojedynku, który zakończył się po tym jak Alexa opuściła ring i nie zamierzała do niego wrócić. Bayley próbowała swoją niedzielną oponentkę wrzucić do ringu, lecz Bliss ją przechytrzyła i zaatakowała z zaskoczenia. Sasha przegoniła pretendentkę.

Maryse i The Miz pojawili się w scenie promowania filmu The Marine 5. The Miz próbował namówić Heath’a i Curtis’a, aby jeden z nich był jego dzisiejszym partnerem. Kiedy odrzucili propozycję to The Miz oświadczył, że nigdy nie dostaną już pracy w Hollywood. Maryse oświadczyła im, że to oni są gwiazdami. Bez nich nie ma rozgłosu, a Heath i Curtis nigdy nie zajdą daleko w Hollywood. Rhyno zaproponował Maryse krakersa, ale ta tylko odrzuciła jego talerz i wysypała wszystkie krakersy. Na końcu małżeństwo dostali jakiś liścik i The Miz powiedział, że ma niesamowitego partnera.

Kurt Angle chciał się upewnić przed main eventem czy The Miz znalazł partnera. Dowiedział się, że tajemniczy partner znalazł jego. W tle na gitarze grał Elias Samson, lecz to nie on był partnerem The Miza.

Przed walką The Miz przedstawił swojego partnera jako kogoś kto lubi dramatyczne wydarzenia. Chris i Dean mają wielkie kłopoty. The Miz zapowiedział swojego partnera, lecz nikt się nie pojawił przez co chciał przesunąć lub nawet odwołać walkę. Kiedy odchodzili, przyszedł Kurt Angle, który oznajmił, że The Miz i tak zawalczy. Będzie to musiał zrobić w pojedynkę. Przez jakiś czas Miz walczyć sam, ale później pojawił się Bray Wyatt, który zaatakował każdego zawodnika.

https://dailymotion.com/video/x5jkmtd

Reklamy