Era mroku trwa dalej.

Na początku show zobaczyliśmy Diamante, która towarzyszyła reszcie LAX podczas ich Tag Team Matchu. Po walce pojawiło się Decay na czele z mistrzynią Knockouts Rosemary, które wdało się w bójkę z LAX.

W ringu pojawiła się Karen Jarrett, która zaczęła mówić o dzisiejszym odcinku Impact Wrestling oraz o nowych szefach organizacji, którzy pracują nad tym, aby znowu było świetne. Ogłosiła, że TNA i GFW zostały połączone. Dzisiaj będzie wieczór mistrzów. Odbędą się trzy pojedynki o tytuły. Jednym z nich będzie walka pomiędzy Rosemary i ODB. Później zaczęli przychodzić zawodnicy z X Division co doprowadziło do X Divison Championship Matchu w main evencie dzisiejszego show.

The Demon Assassin postawił swój tytuł na szali w starciu z byłą mistrzynią Knockouts ODB. Rosemary zachowała swój tytuł po tym jak zakończyła walkę po wykonaniu The Red Wedding.

McKenzie Mitchell przeprowadzała wywiad z Karen i Bruce’m Prichardem na temat tajemniczych zawodników w dzisiejszym main evencie. Przerwała im Sienna, która zauważyła tych wszystkich zawodników GFW w jej szatni, ale nie zauważyła jeszcze mistrzyni kobiet GFW. Chce wiedzieć, gdzie Karen ją schowała. Karen oznajmiła, że nigdzie jej nie schowała i Sienna lepiej niech będzie na nią gotowa. Ona zawsze jest gotowa.

Laurel Van Ness, Sienna i KM towarzyszyli Kongo Kong podczas jego pierwszego pojedynku w Impact Wrestling, który z łatwością wygrał.

Angelina Love i Davey Richards zaatakowali Grand Champion Moose’a podczas jego wywiadu. Love powiedziała, że Moose zrobił sobie wiele wrogów i najwyraźniej ma nowego – jej męża.

Reklamy