Wszyscy mają jeden cel.

Ember Moon, Liv Morgan, Peyton Royce, Billie Kay, Sonya Deville i Ruby Riot wypowiadały się na temat Asuki. Reszta dywizji nie była gotowa na talent Asuki. Jest najbardziej dominującą mistrzynią oraz najbardziej niebezpieczną osobą w NXT. Przez ponad rok posiada ten tytuł i nie bez powodu jest niepokonana. Jedne z najlepszych zawodniczek zmierzyły się z nią i wszystkie poległy. Dominowana od chwili kiedy postawiła stopę w WWE. Każdą częścią swojego ciała może kogoś pokonać. Nikt nie uderza tak mocno jak Asuka. Zrobi wszystko, aby zatrzymać tytuł kobiet. Jej kopnięcia są stalowe, jej dźwignie są zabójcze. Asuka jest tak samo zabójcza jak i arogancka. Nabrała za dużo pewności siebie. Każda zawodniczka na koniec powiedziała, że to ona pokona Asuke i będzie następną mistrzynią kobiet.

The Iconic Duo zmierzyło się z Liv i Aliyah’ą w Tag Team Matchu. Pojedynek zakończył się po tym jak Aliyah wykonała Roll Up na Peyton.

Na NXT pojawiła się również Nikki Cross z resztą Sanity. Eric Young zawalczył z Tye’m Dillingerem w Steel Cage Matchu, w którym Sanity interweniowało.

Reklamy