Zmiana warty.

Show otwarła nowa zawodniczka niebieskiego rosteru i była mistrzyni kobiet Charlotte Flair, która powiedziała, że 7 dni temu przybyła na SmackDown i tyle czasu wystarczyło, aby straciła cierpliwość. Nie wie co Daniel’owi i Shane’owi zajmuje tak dużo czasu. Być może oglądają Szybkich i wściekłych podczas gdy ona szybko się wścieka. Ma nadzieje, że dobrze się bawią bo posmakują jej furii. Dlaczego najświetniejsza zawodniczka jeszcze nie dostała walki o SmackDown Women’s Title? Co zajmuje im tak długo czasu? Przerwała jej obecna mistrzyni Naomi, która przypomniała Charlotte, że są na SmackDown i tutaj nie mają króla ani królowej. Mają mistrzów. Obserwowała ją przez długi czas więc wie czego chcę i o co jej chodzi. Podoba jej się to jak Charlotte stoi tutaj i błaga. Niech nie marnują czasu bo ona nigdy się nie boi i może dać jej po co przyszła. Zrobią to tutaj i teraz. Naomi rzuciła się z pięściami na królową, którą wyrzuciła po chwili z ringu.

Przyszedł Shane McMahon, który zapytał się widowni czy chcą zobaczyć pojedynek pań. Przypomniał Charlotte, że zawodnicy muszą tutaj zasłużyć na swoje szanse pomimo swojego dziedzictwa. Jeśli dzisiaj pokona Naomi to za tydzień będzie miała szansę na zdobycie tytułu kobiet w walce jeden na jednego. Po tym jak Shane już odszedł, w ringu ponownie odbyła się bójka pomiędzy paniami.

Zdenerwowana Natalya czekała na Shane’a od, którego żądała wyjaśnień. Tydzień temu Charlotte robi wejścia jak królowa, a dzisiaj ma walkę z mistrzynią. Jedyną kobietą, która zasługuje na bycie mistrzynią jest ona. Jej walka na WrestleManii nie była żadną szansą. Shane powiedział, że powinna zapytać o szansę tak jak Charlotte. Według Natalii, Shane powinien wiedzieć, że jest najlepszą, która była, która jest i którą będzie na SmackDown. Przyszli Carmella i James Ellswroth, który zgodzili się z Natalyą. Oboje twierdzą, że córeczka tatusia nie zasługuje na wszystkie szanse. Jednak nie zgadzają się z Natalyą do końca ponieważ to Carmella powinna być na szczycie. Przyszła zdenerwowana Tamina, która również żądała swojej szansy. Panie wdały się w kłótnię dopóki Natalya zaproponowała, aby porozmawiały same skoro ich szefowie mają inne plany.

Przed swoim pojedynkiem Charlotte natknęła się na Natalye, Carmelle, James’a i Tamina, którzy przywitali ich w ich show oraz oznajmić, że są bardzo zaszczyceni, że mogą być w obliczu takiej świetności. Przepuścili ją, ale Natalya na koniec zderzyła się z królową ramionami co Charlotte zlekceważyła.

https://dailymotion.com/video/x5itmsq

Była Raw Women’s Champion zapewniła sobie wielki pojedynek na następnym SmackDown ponieważ wygrała walkę z Naomi po tym jak wykonała Natural Selection.

Za kulisami Charlotte znowu natknęła się na Natalye, Carmelle, James’a i Tamine, którzy nie byli zachwyceni z wyniku pojedynku.

Pokazano kolejne promo z tańczącą Laną.

https://dailymotion.com/video/x5itmtd

Nowa pretendentka pojawiła się później na Talking Smack i nie była zdziwiona swoim dzisiejszym zwycięstwem. Ludzie zastanawiają się jak załatwiła sobie te szansę. Po prostu zapytała. Nikt jej nie przebije. Nikt tego nie zrobił na Raw i nikt tego nie zrobi na SmackDown. Za tydzień ten tytuł będzie wokół jej talii. Inne zawodniczki też dostaną szansę, ale pierwsze muszą pokonać ją. Naomi jest niezwykle utalentowana, ale ona jest najbrudniejszą graczką w grze więc znajdzie sposób, aby ją pokonać.

https://dailymotion.com/video/x5itmw2

Reklamy