Raport 205 Live 18.04.2017

Wszyscy widzą prawdziwą twarz Alicii.

Rich Swann przyszedł do ringu oraz poprosił, aby Alicia Fooooooox wkroczyła do ringu i wyznała wszystkim prawdę. Przyszedł jedna Noam Dar, który tydzień temu został upokorzony. Co za facet miesza się w związek drugiego faceta? Nazwał go śmierdzącym szczurem po czym przyszła Alicia Fox, która odebrała Naom’owi mikrofon i powiedziała, że kiedy pierwszy raz go zobaczyła to ujrzała przyszłą twarz 205 Live. Jest młody, utalentowany i charyzmatyczny, ale potem naprawdę go poznała i dowiedziała się, że wnosi kilka innych rzeczy do tego związku. Jest niedojrzały, jego woda kolońska śmierdzi, myśli, że potrafi gotować, ale nie w każdym pokoju. Wykorzystywała go i wie, że jest podła, ale on nigdy jej nie obchodził. Najbardziej ją denerwowało jak mówił Alicia Fooooooooooox. Jeszcze raz to powtórzy to coś w niej pęknie. Niech opuści ten ring bo oni już ze sobą skończyli.

Fani i Alicia zaczęli mu śpiewać piosenkę na pożegnanie. Po tym jak Noam odszedł, Alicia zwróciła się do Rich’a. Może oficjalnie podziękować za piękne prezenty, które wszystkie były prosto z serca zdaniem Rich’a. Nawet bielizna. Były to prezenty, na które jego zdaniem Alicia zasługuje. Foxy chciała mu podarować na co zasługuje i nachyliła się, aby go pocałować. Ten jednak wystawił palec przed jej twarz i przypomniał jej o Cedric’u, który teraz leczy kontuzję. Cedric jest jego bliskim kumplem, któremu Alicia złamała serce i odeszła, by uganiać się za Europejskim zboczeńcem. Jest słowo, którym łatwo można opisać Alicie, ale jego mama dobrze go wychowała i nie zamierza go wypowiedzieć. To był prawdziwy prezent od niego dla niej. Zadowolony Rich opuścił ring zostawiając w nim wściekłą i samotną Fox. Alicia próbowała udawać, że nic się nie stało. Teraz może robić co się jej podoba. Denerwowały ją okrzyki „What?!” i ostrzegała, żeby przestali bo coś w niej pęknie. To ona stworzyła to miasto. Jest królową Kentucky.

Reklamy

One thought on “Raport 205 Live 18.04.2017

  1. Uwielbiam Alicie i cieszę się że powraca do „furiatki Fox” tylko szkoda że występuje na 205 live, według mnie Alicia zasługuje na jakiś lepszy storyline na RAW

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s