Nowe show, nowe rywalki, nowe sukcesy.

Przed show Alexa Bliss mówiła o swoim powrocie do rodzinnego miasta z czego jest bardzo podekscytowana. Nie rozproszy jej to jednak, aby pokazać innym zawodniczkom, że się z nią nie zadziera oraz, że jest tutaj, aby przejąć kontrolę nad dywizją.

Przed pojedynkiem o miano pretendentki pokazano proma każdej z zawodniczek biorącej udział w walce.

Maryse i The Miz pojawili się, aby poprowadzić kolejną edycję Miz TV, które szybko im przerwał Dean Ambrose. Małżeństwo dalej było wściekłe za to co stało się tydzień temu. Dean nazwał The Miz’a kpina, a ściślej jego marynarkę i buty. The Miz tłumaczył się, że ubiera się tak ponieważ szanuje wizerunek zawodników WWE. Dean ma to gdzieś. Jest zniewagą dla każdego WWE Superstar. Przez niego wszyscy wyglądają jak wrestlerzy, a nie jak gwiazdy. Najbardziej irytuje go to, że fani uwielbiają Ambrosea. Dlatego dostaje szanse po szansie, które marnuje i dlatego był na Kickoffie WrestleManii. Gdyby był nim to byłby zażenowany. Problemem Dean’a jest lenistwo nie brak talentu. Zdaniem Dean’a liczy się wnętrze, a nie wizerunek. Wiele osób w WWE martwi się o swój wygląd, udaje kogoś kim nie są, martwią się tweetami i swoją marką. On nie jest marką, lecz sobą. Robi to bo kocha. Robi to przed 20 osobami lub 1000 osób. Uwielbia jak ktoś mu podbija oko, jak krwawi, jak się poci czy jak ktos mu kopię tyłek i właśnie dlatego jest mistrzem Interkontynentalnym. The Miz dobrze o tym wie bo przecież go pokonał, aby wygrać ten tytuł. Maryse nazwała Dean’a brudnym, ulicznym szczurem. Chodzenie z pasem nie robi z kogoś prawdziwego mistrza. Mistrzostwo nie robi zawodnika, lecz zawodnik tworzy mistrzostwo. Dean przyznał jej rację, wręczył jej mikrofon, odłożył tytuł i jeszcze coś z kieszeni podczas gdy The Miz mówił, że kiedy on był mistrzem to tytuł Interkontynentalny był wielkim prestiżem. Teraz Ambrose sprawił, że ten tytuł jest kpiną tak samo jak on. Prędko doszło do bójki pomiędzy panami, w której Maryse rzuciła w Dean’a mikrofonem, aby uratować swojego męża. Nie wiele to dało i po chwili małżeństwo uciekło z ringu.

https://dailymotion.com/video/x5io15k

Odbył się Fatal 4-Way Match pomiędzy Mickie James, Sashą Banks, Alexą Bliss i Nia’ią Jax, który wygrała The Wicked Witch of WWE po tym jak przypięła Sashe.

https://dailymotion.com/video/x5io180

W szatni Alicia Fox pokazywała Danie Brooke filmik z momentem jak została obsypana pudrem w zeszłym tygodniu na 205 Live. Dodała również, że wszystko zostanie naprawione na następnym 205 Live. Przyszła Emma, która zaczęła kłamać, że to jest ten filmik, który Dana pokazywała wszystkim za kulisami i śmiała się za plecami Fox. Kiedy Alicia usłyszała te zarzuty to krzyknęła, że zobaczą kto będzie się śmiał i nie chce już być jej przyjaciółką po czym odeszła. Emma przypomniała Danie jej słowa z zeszłego tygodnia. Jeśli chcę stać w pojedynkę to zobaczą czy umie utrzymać równowagę.

Na Raw Fallout Alexa nie była zdziwiona, że jest nową pretendentką. Zawsze mówiła, że przejmię kontrolę nad dywizją. Nie ważne czy jest to na Raw czy SmackDown.

Reklamy