Ponad rok temu na WrestleManii 32 była Divas Champion Brie Bella wzięła udział w swojej ostatniej walce w WWE po czym przeszła na emeryturę, aby skupić się na budowaniu swojej rodziny. W odróżnieniu od niej, Nikki Bella przechodziła rehabilitację po operacji karku w celu powróceniu do ringu.

Cele obu sióstr się spełniły. Rok temu na SummerSlam Nikki powróciła do ringu, a Brie w tym miesiącu ma urodzić swoje pierwsze dziecko.

Jednak zdaniem Nikki jej siostra bliźniaczka czuje się zagubiona bez WWE i bez wrestlingu co ją bardzo smuci do czego przyznała się podczas wywiadu z Progress News.

—> Cały wywiad Nikki z Progress News

Oczywiście Brie nie mogła w tej samej chwili być w ciąży i występować w ringu z oczywistych przyczyn. Kilka miesięcy temu w wywiadzie z Digital Spy powiedziała, że bardzo jej brakuje walczenia zwłaszcza kiedy ogląda obecne zawodniczki w akcji.

Jednakże wyjawiła poza tym swoje zainteresowanie powrotem do ringu na czas SummerSlam w sierpniu jeśli uda jej się szybko wrócić do formy.

—> Brie mówi o powrocie do ringu

Być może już wkrótce ponownie zobaczymy Brie Mode w akcji. Biorąc pod uwagę, że jej siostra i jej mąż są na SmackDown to Brie najprawdopodobniej również stałaby się częścią niebieskiego show po powrocie z urlopu macierzyńskiego.

Niestety pracowanie w WWE nie jest łatwe w połączeniu z wychowywaniem dzieci głównie ze względu na trudny grafik. Rosa Mendes po urodzeniu dziecka do tej pory nie powróciła do WWE i ogłosiła odejście na emeryturę.

Inaczej sprawy wyglądają w TNA. Zawodniczki takie jak Madison Rayne czy Taryn Terrell kilka miesięcy po urodzeniu dzieci powróciły do ringu i do pracy w organizacji. Zasługą tego jest lżejszy grafik. U nich nagrania odbywają się raz w miesiącu w ciągu kilku dni w tym samym miejscu w Orlando. W WWE co tydzień przyjeżdża się do innego miasta.

Osobiście nie uważam, że Brie w najbliższym czasie powróci do ringu.

Reklamy