Who run the world? Girls! Who run this motha? Girls!

Na tym show, zobaczymy osiem pojedynków, w których zawodniczki obecnie pracujące dla Impact Wrestling zmierzą się z zawodniczkami spoza organizacji. Każda zwyciężczyni zakwalifikuje się do main eventu, czyli do Eight Knockouts Tag Team Match’u. Krążą pogłoski, że właściciele TNA obserwują show i wypatrują przyszłych gwiazd dywizji. Być może któraś zawodniczka dzisiaj podpisze kontrakt.

Przed galą podczas wywiadu Rachael Ellering została zaatakowana przez Laurel Van Ness przez co nie było wiadomo czy Rachael będzie w stanie walczyć tego wieczoru. Laurel przerwała Rachael kiedy ta mówiła o byciu na tym samym poziomie co zawodniczki z dywizji Knockouts. Laurel uważa, że Rachael czuje się upoważniona do bycia w jej szatni z powodu jej korzeni. Niech kontynuuje dziedzictwo swojej rodziny, a ona rozpocznie dziedzictwo Laurel Van Ness i dzisiaj Rachael jest jej pierwszą ofiarą. Kiedy Laurel odchodziła to Ellering powiedziała, że jeszcze zobaczą czy to okaże się prawdą. Wtedy Laurel zaatakowała Rachael raniąc jej bark.

W ringu był JB, który objaśnił zasady i przedstawił TNA Hall of Famera Gail Kim, która jest bardzo podekscytowana na dzisiejszy wieczór pomimo tego, że nie będzie walczyć. Pierwszą zawodniczką spoza organizacji była Kayci Quinn, która w swoim wywiadzie powiedziała, że zawsze była fanką wrestlingu oraz trenował ją Jay Lethal. Nie jest za bardzo doświadczona i zapewne najmłodsza, ale jakimś cudem tutaj jest i spróbuje coś udowodnić. Jej przeciwniczką okazała się być była Knockouts Champion Angelina Love.

Następna była przebrana za jakąś postać z anime Leva Bates. Przedstawiła siebie jako kreskówka, która lubi kopać oraz geekiem, który kocha gry wideo, MMA i wszystko związane z pop kulturą. Lubi słodycze i napoje energetyczne, a wewnątrz ringu pokazuje zabawniejszą stronę. Jej oponentką okazała się być Allie.

Następnie przyszła Amanda Rodriquez, o której Gail wiele słyszała. Dzisiaj zobaczą jak Amanda dominuje. Jest w tym biznesie dla chwały. Jej rywalką będzie Diamante.

Później pojawiła się MJ Jenkins, którą Gail widziała na innym show i była pod wrażeniem jej energią. MJ dzisiaj jechała 22 godziny autobusem, aby tutaj się pojawić. Jej rywalką będzie obecna mistrzyni Rosemary co bardzo speszyło MJ.

W następnej kolejności pojawiła się Alisha, czyli żona Eddie’go Edwardsa. Jest z Bostonu, gdzie lubią iść na całość. Jej przeciwniczką będzie Sienna, która już wydała na nią wyrok śmierci.

Później do Impact Wrestling powróciła Santana Garrett. Odkąd po raz ostatni była w Impact Zone to podróżowała po całym świecie. Mówi się, że poczucie czasu jest wszystkim. Dzisiaj czuje, że jest to jej wieczór, by prawdziwie zabłysnąć. Jej oponentką będzie mniej doświadczona Brandi Rhodes.

Do Impact Wrestling powróciła również Rebel, która teraz mówi z południowym akcentem. Jest dziką i robi co chce, a kiedy tak jest to z pewnością kopie jakieś tyłki. Jej przeciwniczką będzie ODB.

Przed walką Angeliny, McKenzie Mitchell przeprowadziła z nią wywiad. Angelina musiała jej wyjaśnić, że powodem jej powrotu jest jej mąż, który został zdradzony przez swojego brata. Eddie’go nie było tam kiedy jej mąż był ranny. Chodziło tylko o Eddie’go. Ona jest po stronie swojego męża, a on jest po jej stronie. Są drużyną. Wiele ludzi nie wie, że ona również kiedyś trenowała Kayci. Zna jej słabości oraz zna jej kilka mocnych stron. Wie co Kayci potrafi, a czego nie. Jedyne co Kayci powinna zrobić to strzec się i bardzo się bać.

Ich pojedynek odbył się zaraz po tym wywiadzie. Davey Richards towarzyszył swojej żonie i kilkukrotnie rozproszył Kayci co pomogło jego żonie zadać nokautujący cios.

Podczas swojego wywiadu podekscytowana Allie wyraziła swoje zafascynowanie Levą Bates. Uważa, że dzisiaj ma świetną okazję na pokazanie czego potrafi. Braxton jest dzisiaj z nią i będzie ją oglądał.

Leva pokonała Allie po tym jak Sienna rozproszyła swoją dawną koleżankę z drużyny co Bates wykorzystała i wykonała Roll Up. Po walce Leva i Allie przytuliły się.

Diamante nie spodobało się pytanie McKenzie, która spytała się jej czy myśli, że ma to coś, by być częścią dywizji Knockouts. Diamante nie zaprzeczyła bo przecież jest z Miami, a tam rodzą się zwycięzcy. Przyszli inni członkowie LAX, którzy potwierdzili słowa Diamante. Mogą zatrzymać rewolucjonistę, ale nie można zatrzymać rewolucji.

Diamante pokonała Amande Rodriquez po tym jak reszta LAX ją rozproszyło. Diamante dodała od siebie Sunset Flip Powerbomb i zakwalifikowała się do main eventu.

The Demon Assassin śmiejąc się za kulisami mówiła o tym jak wielkie szczęście ma MJ Jenkins ponieważ wygrała taniec z demonem. Obiecują jej, że oni nigdy nie są sami. Wszystko na tym świecie sprowadza się do Decay…Decay…DECAY!

Przed ich walką, Crazy Steve powiedział, że MJ jest dzisiaj w bardzo interesującej sytuacji. Stoi przed nią The Demon Assassin dywizji. Stoi przed nią nigdy niekończący się koszmar tej organizacji. Z dobroci ich serc oferują jej wybór. Może albo walczyć i polec lub dołączyć się do nich. Razem mogą rozprowadzać ich chorobę jak plagę. Niech pamięta, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Jedyną różnicą pomiędzy trucizną, a lekarstwem jest dawka. Czy będą jej lekarstwem czy trucizną? MJ wyrwała mu mikrofon, popytała się widowni i powiedziała, że nie musi sprzedawać swojej duszy jakimś dziwakom. MJ Jenkins gra solo w towarzystwie fanów. Steve może wziąć swoją dawkę i wsadzić sobie tam gdzie słońce nie dociera. Wtedy Steve zaczął się śmiać, a Rosemary zaatakowała MJ od tyłu.

Steve pomógł Rosemary wygrać pojedynek. Oślepił MJ trucizną co pozwoliło Rosemary wykonać Roll Up i zakwalifikować się do main eventu.

Sienna była następnym gościem McKenzie. Siennie nie spodobały się głupie pytania McKenny i szybko ją pogoniła. Nie wie co Alisha o niej wie, ale dzisiaj dostanie nauczkę. Dzisiejszego wieczoru weźmie udział w przejażdżce pełnej klasy.

Alisha wygrała dzięki Allie, która rozproszyła Sienne co pozwoliło Alishi wykonać Back Slide i wygrać.

Brandi w swoim wywiadzie przypomniała wszystkim, że dzisiaj weźmie udział w swojej pierwszej walce jeden na jednego w swojej karierze. Z powodu problemów innych ludzi, nie miała szansy, aby się skupić na swojej karierze. Ma wiele do udowodnienia i pokaże dzisiaj siebie z najlepszej strony. Santana to interesująca rywalka ponieważ kiedyś z nią trenowała. Obie znają swoje mocne i słabe strony oraz będą czytały swoje myśli w ringu. Niech Santana zapomni o uroczej Brandi, którą zna ponieważ dzisiaj taka nie będzie.

Santana wygrała po wykonaniu Handspring Standing Moonsault.

ODB w swoim wywiadzie była pewna swojego zwycięstwa ponieważ jest jedną z oryginalnych zawodniczek.

Faktycznie pokonała Rebel po wykonaniu The Bam.

Dumna z siebie Laurel wkroczyła do ringu, kazała cywilom się zamknąć ponieważ chciała przekazać dobre i złe wiadomości. Złą wiadomością jest to, że jej oponentka potknęła się i niefortunnie upadła gdzieś w szatni. Wszyscy przyszli, aby ją tutaj dzisiaj zobaczyć, ale jakoś nie ma na to ochoty. Dobra wiadomość jest taka, że sędzia już może ogłosić ją zwyciężczynią. Sędzia zaczął liczyć, lecz po chwili przybyła kontuzjowana Rachael Ellering i pojedynek się odbył.

Laurel wygrała po wykonaniu Curb Stomp.

W main evencie odbył się reklamowany Eight Knockouts Tag Team Match – Laurel Van Ness, Diamante, Rosemary & Laurel Van Ness vs.ODB, Alisha, Santana & Leva Bates. Alisha zgarnęła wygraną dla swojej drużyny po wykonaniu Reverse STO na Laurel.

Do ringu wszedł jej mąż Eddie Edwards, który był bardzo dumny ze swojej żony. Pracowała tak ciężko na tę szansę i dobrze o tym wie. Dzisiaj ponownie udowodniła, że wszystko jest możliwe co zauważyła ważniejsza od niego osoba. Przyszła Karen Jarrett z jakimiś papierami w dłoni. Po usłyszeniu słów Edwardsa, Karen troszeczkę się wzruszyło. Przez kilka tygodni oglądała jak Alisha stawia się Angelinie. Nie miała zamiaru czekać i wręczyła Alishy kontrakt z Impact Wrestling, który Alisha szybko podpisała.

Reklamy