Lana i Rusev są obecnie jedną z wielu par w WWE. Pracują razem od października 2013 roku kiedy Lana zaczęła odgrywać rolę jego ambasadora w NXT. Niedługo po tym zostali przeniesieni na główny roster, gdzie byli przez długi czas niepokonani i wysławiali prezydenta Rosji Vladimir’a Putina.

Oprócz tego są też ze sobą w życiu prywatnym. Pierwszy z ich dwóch ślubów został już wyemitowany w jednym z odcinków Total Divas.

—> Total Divas – Sezon 6 – Odcinek 10

Teraz wygląda na to, że pójdą swoją własną drogą jeśli chodzi o karierę.

Za sprawą Superstar Shake-up oboje zostali przeniesieni na SmackDown, gdzie wyemitowano promo pokazujące The Ravishing Russian tańczącą na scenie. Jej mąż jest częścią tego samego rosteru, lecz przez kilka miesięcy będzie wypoczywał po operacji.

Lana ma szansę, aby zabłyszczeć w pojedynkę.

W 2015 roku para na ekranie rozstała się w storylinie, w który dodatkowo byli wmieszani Dolph Ziggler i Summer Rae. Storyline był zrobiony ponieważ Lana była jedną z najbardziej popularnych gwiazd w całym WWE. Niestety przez nieudany storyline oraz zatracenie swojego oryginalnego gimmicku, jej popularność spadła i z wielkiej gwiazdy stała się kolejną zwykłą Divą.

Jej feud z Summer miał doprowadzić do jej debiutu w ringu, który odbył się dopiero na WrestleManii 32. Od tamtej pory Lana rzadko walczyła, głównie na Live Eventach NXT, gdzie występowała pod swoim tańczącym gimmickiem.

Najwyraźniej jej obecna rola zrodziła się z nieudanego debiutu Emmy pod postacią Emmaliny, która kilka tygodni po debiucie powróciła pod swoim dawnym wizerunkiem.

—> Co się stało z postacią Emmaliny?

Jeśli WWE naprawdę postanawia ich rozdzielić to jest to w 100% odpowiednia decyzja. Lana i Rusev kiedyś byli znakomitymi antybohaterami Stanów Zjednoczonych, lecz ich rozłam na ekranie w 2015 sprowadziła ich na samo dno. Nigdy nie zdołali odzyskać swojej dawnej magii, a Lana była częściej pokazywana jako niewierna żona niż poważna kobieta poświęcona swojemu kraju.

Na SmackDown przyda się każda zawodniczka, nawet ta najmniej doświadczona. Ich duet nie przynosił korzyści żadnemu z nich już od jakiegoś czasu. Najwyższy czas, aby go zakończyć.