Dzięki Superstar Shake-up oba rostery Raw i SmackDown zostały odświeżone poprzez wymianę zawodników. W dywizji kobiet wiele topowych zawodniczek zmieniło swój dom co zapewnia tam podstawę na przyszłe, ekscytujące programy, których jeszcze nie widzieliśmy.

WWE podjęło kilka decyzji co do przenoszenia w ostatniej chwili. Zamiar co do byłej mistrzyni SmackDown Alexy Bliss i byłej mistrzyni Raw Charlotte Flair został podjęty już dawno temu, ale WWE wahało się co do przetransferowania innych dwóch zawodniczek z niebieskiego show.

Finalnie to była mistrzyni Mickie James została umieszczona na Raw, aby dywizja posiadała kolejną doświadczoną weterankę co bezkompromisowo się im przyda. Zamiast niej WWE zastanawiało się nad przemieszczeniem The Princess of Staten Island Carmelli ze SmackDown na Raw i być może rozdzielenie jej od James’a Ellswrotha.

Z jednej strony była to dobra decyzja. Dzięki temu możemy zobaczyć kontynuację feudu Mickie i Alexy, który przed WrestleManią nigdy tak naprawdę nie miał szansy porządnie się rozwinąć. Tak jak już wcześnie powiedziałem, Raw potrzebuje kolejnej weteranki, których na SmackDown moim zdaniem jest wystarczająco.

Carmella jest bardzo solidnym heelem, lecz zawsze znajdzie się ktoś lepszy od niej. Przedtem była to Alexa, a teraz najprawdopodobniej będzie to Charlotte. Gdzie by się nie znalazła to i tak drugi plan należałby do niej.

Niestety jej przyszłość nie wygląda najlepiej.

Reklamy