Gwiazda Total Bellas Nikki Bella ma za sobą rok pełen emocji. Między innymi przetrwała poważną operację dzięki czemu rok temu na SummerSlam udało jej się ponownie zawalczyć w ringu. Bez wątpienia był to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w jej karierze. Po raz pierwszy od 10 miesięcy, Nikki mogła znowu postawić stopę w kwadratowym pierścieniu. Tymczasem okazuje się, że niektóre zawodniczki z tego powodu nie skakały ze szczęścia.

Podczas wywiadu z PEOPLE Now Nikki wyjawiła, że kilka zawodniczek nie chciało z nią pracować z obawy, że uszkodzą jej osłabiony kark i znowu nie będzie mogła walczyć. Bardzo ją to zaskoczyło zwłaszcza, że przebyła tak ciężką podróż, aby powrócić do ringu. Powiedziano jej, że ma jeden procent szans, żeby ponownie zawalczyć w skutego czego reakcja jej koleżanek z szatni była dla niej nie lada niespodzianką.

—> Cały wywiad Nikki z PEOPLE Now 

Ten problem był nawet poruszany w jednym z odcinków Total Divas, w którym Natalya bała się z nią trenować rzecz jasna z powodu jej kontuzji.

—> Total Divas – Sezon 6 – Odcinek 11

Jakiś czas temu Nikki wzięła sobie przerwę od wrestlingu czego powodem była właśnie jej kontuzja karku, a zatem obawy innych zawodniczek były całkowicie słuszne.

W sieci pojawiły się również plotki dotyczące prawdopodobnego storylinu Nikki po jej powrocie na ekrany. Jak wiadomo, jest ona dalej częścią SmackDown ponieważ w Superstar Shake-up nie została przeniesiona na czerwone show.

Podobnie jak ona, częścią niebieskiego show jest była mistrzyni kobiet Charlotte Flair, która w przyszłości ma poprowadzić feud z Nikki.

W jednym ze swoich filmików na YouTube, Nikki dała byłej Divas Champion ostrzeżenie co doprowadziło do wiadomości The Nature Girl, która poprosiła tylko o czas i miejsce na ich przyszłe starcie.

Zawodniczki mają ze sobą nie lada przeszłość. Podczas Divas Revolution w 2015 roku były po stronach przeciwnych drużyn i walczyły ze sobą o tytuł Div na Night Of Champions i Hell In A Cell. Co najważniejsze Charlotte zakończyła panowanie Belli, czyli najdłuższe w historii panowanie z mistrzostwem Div.

Od tamtego czasu obie panie niesamowicie się rozwinęło jako zawodniczki. Charlotte nabrała pewności siebie na ekranie oraz oswoiła się ze swoją postacią co kiedyś było dla niej sporym kłopotem. Fani kiedyś nazywali ją córeczką tatusia, która dostaje co chcę dzięki swoim korzeniom. Teraz nazywają ją jedną z najlepszych zawodniczek wszech czasów. Nikki przez ten czas dokonała ogromnych postępów wewnątrz kwadratowego pierścienia dzięki czemu przekonało się do niej bardzo dużo fanów.

Jeśli ich pojedynek dojdzie do skutku to możemy spodziewać się czegoś niezwykłego.

Reklamy