Tydzień temu była Knockouts Champion ODB wygrała Gauntlet Match na Impact Wrestling i tym samym zagwarantowała sobie walkę o tytuł Knockouts z The Demon Assassin Rosemary.

Podczas drugiego odcinku With This Ring ogłoszono, że ich pojedynek odbędzie się w przyszłym tygodniu na Impact Wrestling, które odbędzie się na żywo.

W tym samym filmiku ODB mówiła o swojej historii w TNA. Walczyła w pierwszej walce o tytuł Knockouts. Może i jej nie było przez jakiś czas, ale powróciła i dywizja tego potrzebuje. Dawne i nowe twarzy przychodzą do Impact Wrestling co ją bardzo ekscytuje. Ta organizacja dała wiele osobom szansę na pokazanie swojego talentu. Każdy zawodnik ostro trenował, by tutaj się znaleźć. Wrestling to zabawa tak samo jak Impact Wrestling. Fani zobaczą trochę świetności od ODB.

Era mroku Rosemary panuje od grudnia kiedy wygrała tytuł Knockouts w Steel Cage Matchu. Czy ODB będzie tą, która uwolni dywizję z jej szponów? Być może. Jest do tej pory najbardziej doświadczoną przeciwniczką, z którą obecnej mistrzyni przyszło walczyć. Rosemary nigdy nie przestaje zaskakiwać więc z pewnością znajdzie sposób, aby nowa pretendentka posmakowała jej trucizny. 

Reklamy