Miesiąc miodowy Allie i Braxtona dobiegł końca z powodu furii.

Na początku Rosemary towarzyszyło Decay podczas ich Triple Threat Tag Team Match’u przeciwko Reno Scum oraz drużynie Laredo Kid’a i Garzy Junior’a. Reno Scum wygrało pojedynek.

Karen Jarrett mówiła o tym, że Impact Wrestling został stworzony przez jej rodzinę i teraz jej rodzina powróciła na ich prawowite miejsce. Zmiana zawsze jest dobra. Jej mąż Jeff, jego pozytywne nastawienie podnosi każdego na duchu i zmienia całą atmosferę w całej organizacji. Ludzie chcą lekceważyć jej rodzinę, ale każdego tygodnia na Impact Wrestling będzie podekscytowanie, będzie akcja, będą niespodzianki. Najbardziej ekscytującą rzeczą w Impact Wrestling w tym momencie jest zmiana.

Sienna i KM zmierzyli się z Allie i Braxton’em Sutterem w Mix Tag Team Matchu. Allie zgarnęła przypięcie dla swojej drużyny po tym jak Sienna trzymając Allie potknęła się o nogi swojego kuzyna i została przypięta.

Po pojedynku furia, o której mówiła Sienna została uwolniona w postaci Kongo Kong, który brutalnie zaatakował Braxton’a. Sienna następnie kazała mu opuścić ring, do którego wbiegła pijana Laurel Van Ness z butem i wraz z Sienną zaatakowały Allie. Po atakach, Laurel nie mogła się nadziwić postacią Kongo Kong.

Mistrzyni Knockouts Rosemary zmierzyła się dzisiaj z byłą zawodniczką TNA – Santaną Garrett, która przegrała walkę po otrzymaniu The Red Wedding.

Angelina Love i Davey Richards zostali przyłapani na całowaniu za kulisami. Podczas krótkiego wywiadu wyjawili, że nie mają żadnych wyrzutów sumienia po tym co zrobili tydzień temu. Alisha i Eddie zasługują na każdą formę cierpienia.

Davey później zawalczył z DJ Z. Po pojedynku Eddie chciał zaatakować swojego byłego brata, lecz został przytrzymywany przez ochronę. Ochrona jednak nie powstrzymała Alishy, która rzuciła się z pięściami na Angeline. Wkrótce wszyscy czterej byli przytrzymywani przez ochronę.

Reklamy