Raport NXT 12.04.2017

Ruby wins, Ruby riots.

Ember Moon po gali TakeOver: Orlando chodziła po arenie i mówiła o tym, że to miał być jej moment. To miała być jej szansa na pokazanie światu, że może wszystko dokonać. To miało być jej przeznaczenie, aby być zapamiętaną jaka ta jedyna. Wtedy wszystko poszło nie tak. Wtedy Asuka udowodniła, że jest gotowa zrobić wszystko, aby zachować NXT Women’s Title. Pewnego dnia będzie tą, która ją pokona i będzie następną mistrzynią kobiet NXT.

Przed swoim pojedynkiem Ruby Riot wyjaśniła, że zadebiutowała w NXT sprzeciwiając się Nikki Cross i Sanity ponieważ nie podobało jej się ich zachowanie. Jednak jej celem w NXT jest zostanie mistrzynią kobiet. Dzisiaj rozpocznie swoją podróż, a oni rozpoczną bunt.

Jej przeciwniczką była Kimberly Frankele. Podczas pojedynku na widowni pojawiła się Nikki Cross co rozproszyło Ruby. Ostatecznie Ruby wygrała po wykonaniu Wind-up Pele Kick.

Peyton Royce i Billie Kay przechadzały się po Performance Center i natknęły się na Liv Morgan i obolałą po ostatniej walce Aliyah’e. The Iconic Duo zaczęło się z nich wyśmiewać i Peyton spytała się Aliyah’i czy dalej ją boli po ich walce. Całe naśmiewanie doprowadziło do tego, że Liv wepchnęło Billie do wanny pełnej wody. Kay desperacko próbowała się z niej wydostać.

Na koniec cały roster NXT pożegnał Shinsuke Nakamura.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s