Brooke Tessmacher ogłosiła na Instagramie, że jej chłopak Weston Wayne oświadczył się jej. Gratulacje dla szczęśliwej pary.

Gala WWE Payback odbędzie się 30 kwietnia. Jeszcze nie wiadomo z kim zmierzy się obecna Raw Women’s Champion Bayley, ale zapewne weźmie udział w jakiejś wielkiej walce ponieważ show odbędzie się w jej rodzinnym mieście.

Deonna Purrazzo i Britt Baker były za kulisami podczas ostatnich nagrań NXT. Żadna z pań nie została wykorzystana.

ICW poinformowało, że Diamante dopiero niedawno podpisała kontrakt z Impact Wrestling.

Christy Olson, która niedawno podpisała kontrakt z WWE już pojawiła się na ostatnim Live Evencie NXT. Będzie występowała pod imieniem Christy St. Cloud.

Chodzą pogłoski, że Paige ma powrócić do ringu w lecie. Ostatnio była za kulisami Raw, aby spotkać się z lekarzami.

Renee Young i Dean Ambrose niedawno po cichu wzięli ślub. Renee oznajmiła to światu kiedy na Twitterze napisała, że małżeństwa są bardzo przyjemne. Gratulacje dla szczęśliwej pary. Nie wiadomo czy ślub zostanie pokazany w Total Divas.

Nia Jax została ostatnio bardzo skrytykowana przez fanów z powodu jej kilku wpadek podczas starcia z Charlotte Flair na ostatnim Raw. Podczas walki Nia dwukrotnie upuściła Charlotte na głowę. Z Charlotte było podobno wszystko dobrze kiedy wróciła za kulisy. Następnego dnia została przeniesiona na SmackDown.

Jedna z nowych zawodniczek w Impact Wrestling MJ Jenkins ostatnio agresywnie odpowiedziała na oświadczenie fana, który powiedział, że powinna zacząć pracować w NXT. Jej odpowiedź nie została najlepiej przyjęta przez fanów. MJ napisała:

Musisz zostać w swoim miejscu i usiąść na swojej dupie. Nie mów mi co powinnam, a czego nie powinnam robić albo gdzie powinnam pracować lub nie pracować. Ja sama wiem co jest dla mnie najlepsze. Impact Wrestling jest na wyższym poziomie niż tylko szczebel w karierze. Jest to bardzo dobrze zbudowana organizacja, gdzie gwiazdy i kariery są tworzone. Jest to również miejsce, gdzie pracują jedni z najlepszych. Bądź wdzięczny za to, że istnieje i za zawodników, których mają. Popraw się lub nic nie mów.”

Stephanie McMahon na WrestleManii 33 została zrzucona na stół podczas pojedynku z udziałem jej męża. Ten moment został podobno napisany, aby wytłumaczyć przerwę Stephanie, która zaplanowała rodzinne wakacje na Karaibach.

AJ Lee na Instagramie podziękowała wszystkim, którzy kupili jej książkę ponieważ w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia sprzedaży, dzieło znalazło się na liście bestsellerów według New York Times. Gratulacje dla AJ.

Na Twitterze The Ravishing Russian Lana napisała, że doświadczyła bardzo nieodpowiedniego zachowania ze strony TSA oraz, że nigdy nie była tak pokrzywdzona w swoim życiu. TSA to agencja, która dba o bezpieczeństwo podczas podróżowania w USA.

Reklamy