Koszmary nigdy nie kończą się kiedy tego najbardziej chcemy.

Raw rozpoczęli nowi zawodnicy czerwonego show The Miz i Maryse przebrani za Nikki Belle i John’a Cene. The Champ is Here i wszyscy wiedzą, że jedną z jego zasad domowych jest to, że nie można krzyczeć „Cena sucks!” co od razu można było usłyszeć na arenie. John jest ze swoją narzeczoną, którą szczerze kocha i nie oświadczył się jej tylko ze względu na rozgłos. Ostatnim razem kiedy się widzieli to bardzo ucieszyli fanów ponieważ oświadczyli im, że odchodzą do Hollywood. Nikki przyznała, że Hollywood ich nie chciało. John przyznał jej rację dodając, że nazwali ich robotami i nie byli dobrymi aktorami. Postanowili więc w pełni wykorzystać Superstar Shake-up i przyjść na Raw. Przerwał im kolejny nowy zawodnik Raw i mistrz Interkontynentalny Dean Ambrose, który cieszył się, że ich widzi. Cieszy go to, że zna kogoś na nowym show i pogratulował im oświadczyn. Przytulił ich co im się nie spodobało. The Miz chciał się upewnić, że Dean wie, że jest to przebieranka. Dean przerwał mu i pogratulował pokonania Maryse i Miz’a na WrestleManii bo oni są najgorsi. Pogratulował John’owi świetnych ról filmowych i polecił mu nie robienie The Marine 5. The Miz wykrzyczał do niego, że są The It Couple. Jego żoną nie jest Nikki Bella, lecz Maryse, która ściągnęła perukę z głowy. On jest The Miz, nie John Cena. Dean wszystko sobie uświadomił i w tym wypadku zaatakował The Miz’a.

Niezadowoleni Maryse i The Miz przyszli do biura nowego GM’a Raw i zażądali o wiele lepszego traktowania po tym jak zmagali się z tyranią Daniel’a Bryana na SmackDown. W biurze był również Sami Zayn, który wdał się z The Miz’em w kłótnie. Kurt Angle ustawił pojedynek na dzisiaj pomiędzy panami. Już miał dość swojej nowej pracy.

https://dailymotion.com/video/x5hs9kv

The Queen of PPVs Charlotte Flair zmierzyła się z Nia’ią Jax w pojedynku jeden na jednego po tym co wydarzyło się na ostatnim Raw po ich walce drużynowej. Jax wygrała walkę po wykonaniu Samoan Drop.

Maryse towarzyszyła mężowi podczas jego walki z Sami’m podczas, której mu pomagała. Pomimo interwencji z jej strony, Sami wygrał pojedynek.

https://dailymotion.com/video/x5hs9kx

Dana Brooke czytała w szatni książkę na temat tego jak być swoim własnym uczniem. Podeszła do niej Emma, która kazała jej wstać i iść za nią skoro powróciła. Dana jednak nie zamierzała z nią iść więc Emma jej przypomniała, że zanim Dana sprzymierzyła się z Charlotte to była jej uczennicą. Gdyby nie ona to nigdy nie zadebiutowała, by na Raw z czym Dana się nie zgodziła. Charlotte ją rzuciła więc ona postanowiła zebrać resztki. Dana wytłumaczyła jej, że kiedy Emma miała problemy z tożsamością jako Emmalina to dywizja kobiet robiła się co raz lepsza włącznie z nią. Może nie jest najlepsza, ale uczy się jak stać na swoich dwóch nogach bez czyjejś pomocy. Nie idzie z nią ani z kimkolwiek innym. Dana odeszła zostawiając niezadowoloną Emmę.

Raw Women’s Champion Bayley zmierzała korytarzem w stronę wejścia na arenę.

Na arenie jednak najpierw pojawiła się Sasha Banks, która ma kilka niedokończonych spraw, ale najpierw przywitała swoją najlepszą przyjaciółkę, ulubienicę wszystkich – zwyczajną Bayley. Mistrzyni wkroczyła do ringu, gdzie podziękowała Sashy za przedstawienie. Od WrestleManii chciała podziękować fanom za to, że byli po jej stronie od jej czasów w NXT. Bez nich, 12 letnia dziewczynka w jej serca nie spełniła, by swoich marzeń. Sasha przyznała, że WrestleMania nie poszła po jej myśli. Przyszła tutaj, aby pogratulować jej wielkiego zwycięstwa. Jednak ten moment dobiegł końca.

Banks chyba chciała dodać, że chciała z nią porozmawiać o walce o Raw Women’s Title, lecz przerwała jej The Wicked Witch of WWE Alexa Bliss, która również jest nowym dodatkiem do dywizji kobiet na czerwonym show. Alexa ma dość rozmów dobrych przyjaciółek. Jedyną osobą, która zasługuje na jakikolwiek szacunek i uznanie jest ona, czyli dwukrotną SmackDown Women’s Champion. Zakończyło tę żałosną historię Bayley i Sashy, która jej zdaniem jest dziwna. Alexa Bliss przybyła do Raw i bardzo się cieszy, że może zostawić te konflikty na SmackDown na niebieskim show. Teraz może się skupić na tym co robi najlepiej, czyli na wygrywanie, dominowaniu i byciu mistrzynią. Przerwała jej kolejna nowa zawodniczka Raw i jej dawna partnerka Mickie James, która oświadczyła, że najświetniejsza mistrzyni kobiet i jedyna sześciokrotna mistrzyni w WWE właśnie przybyła na Raw. Jeśli Alexa myśli, że jej konflikty się zakończyły to niech wie, że jej koszmar dopiero się zaczął. Nagle Mickie została zaatakowana przez Nia’ie, która następnie wkroczyła do ringu. Alexa popchnęła Sashe prosto w szpony Jax, która na końcu wykonała Samoan Drop na Bayley, podniosła jej tytuł i krzyknęła, że ten tytuł należy do niej. Odchodząc, Nia spoglądała na swoje ofiary oraz na stojącą niedaleko lekko wystraszoną i zadowoloną Alexe.

https://dailymotion.com/video/x5hs9ky

Reklamy