Raport 205 Live 11.04.2017

Alicia padła ofiarą zamachu.

Tydzień temu na 205 Live Rich Swann wyjawił wszystkim, że to on wysyłał prezenty do Alicii Foox, a Noam Dar przypisywał sobie wszystkie zasługi i zbierał oklaski.

W tym tygodniu po swoim pojedynku Rich przypomniał wszystkim co oznajmił im tydzień temu. Ludzie pewnie zastanawiają się dlaczego wysyłał jej te wszystkie podarunki i dlaczego pozwolił Noam’owi na zbieranie oklasków. Miał wyjawić swój powód, lecz przerwał mu Noam Dar i nazwał go obrzydliwym kłamcą. Wszyscy wiedzą, że to on wysyłał Alicii prezenty. Co za facet interweniuje w związku innego faceta?

Przybyła Alicia Fox, która wierzyła Noam’owi i nazwała Rich’a kompulsywnym kłamcą. To co łączy ją i Noam’a jest czymś wyjątkowym, ale zauważyła jak Rich na nią spogląda co jej się nie podoba. Rich nie ukrywał swojego oczarowania i zauważył kolejnego dostawcę z prezentem dla Alicii. Noam oznajmił, że to jest kolejny podarunek od niego. Jego plan nie wypalił. Nic nie zniszczy jego związku z Alicią więc Rich niech zejdzie im z oczu, a on będzie mógł wręczyć ten prezent pięknej Alicii Foooooox.

Alicia chciała wiedzieć co jest w pudełeczku na co jej chłopak odparł, że jest tam niespodzianka. Kiedy Alicia otwarła pudełko to została obsypana jakimś białym proszkiem co bardzo rozbawiło Rich’a, przeraziło Noam’a i poważnie zdenerwowało Alicie, której czarny strój został cały zniszczony.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s