Komu udało się przezwyciężyć chaos?

Najpierw odbył się Gauntlet Match o miano pretendentki do Knockouts Championship. Pojedynek rozpoczęły dwie zawodniczki. Po jakimś czasie do ringu wkroczą kolejne panie. Jest się wyeliminowanym kiedy zostaje się wyrzuconym z ringu. Ostatnie dwie zawodniczki walczą w starciu jeden na jednego. Ta, która zgarnie przypięcie lub zmusi przeciwniczkę do odklepania jest nową pretendentką.

W pojedynku wzięły udział Ava Storie, Madison Rayne, Rebel, Diamante, ODB, Amandra Rodriquez, Mj Jenkins i Brandi Rhodes. Pod koniec walki w ringu zostały Madison i ODB, która ostatecznie wygrała pojedynek po wykonaniu The Bam.

Dwa tygodnie temu Angelina Love i Davey Richards udzielili wywiadu, w którym wyjaśnili swoje zachowanie. Uważają, że już wyjaśnili co się dzieje. Wszyscy mają parę oczu i widzą co się dzieje…czysta destrukcja. Davey powiedział, że był ślepy przez brata. Jego królowa pomogła mu otworzyć oczy. Dzięki niej pogrzebie go, a potem zrobi to samo z każdą inną osobą na rosterze. Jego królowa pokazała mu, że to jest we krwi.

Angelina towarzyszyła mężowi podczas Last Man Standing Match’u podczas, którego pojawiła się również siedząca na widowni Alisha. Jest ona żoną Eddie’go i jakiś czas temu została zaatakowana przez Angeline. W pewnym momencie w walce Angelina, by pomóc mężowi zaatakowała jego dawnego brata co doprowadziło do jej bójki z Alishą. Później Alisha ściągnęła swój pasek i zaczęła atakować Angeline, która po chwili wykorzystała jej własną broń i wepchnęła ją w barykady. Angelina powróciła do ringu i namówiła męża, by zadał ostateczny cios. Davey chwilę się wahał, ale Angelina pocałunkiem przemówiła mu do rozsądku i powiedziała mu, aby zrobił to dla niej. Wtedy Davey znokautował Eddie’go kopnięciem w głowę nogą, która była owinięta łańcuchem. Davey wygrał pojedynek.

Diamante pojawiła się w scenie w ringu z resztą LAX w jakimś nieznajomym miejscu poza Impact Zone. Wypili zdrowie za nowych mistrzów.

ODB po swoim zwycięstwie powiedziała, że musi się za siebie zabrać bo ledwo potrafi złapać oddech. Następnie zmierzy się z Rosemary i zostanie pięciokrotną mistrzynią Knockouts.

Allie i Braxton Sutter udzielali wywiadu i komentowali to jak Allie tydzień temu postawiła się Siennie. Sienna i jej kuzyn przyszli. Sienna nazwała Allie małym szczurem i oskarżyła ją o kablowanie wszystkiego Karen Jarrett, która przyszła i rozdzieliła ich kłótnie. Jeśli KM i Sienna chcą walczyć to za tydzień odbędzie się Mix Tag Team Match. Sienna zasalutowała i odeszła.

Reklamy