Ostatnio w sieci było głośno o Nia’i Jax, która na mediach społecznościowych podzieliła się ze wszystkimi swoim zdjęciem w stroju kąpielowym i napisała inspirującą wiadomość o kochaniu swojego ciała i byciu zdrowym niezależnie od swojego wyglądu. Nia napisała:

Publikowanie swojego zdjęcia w stroju kąpielowym jest dla mnie BARDZO trudne. Nigdy nie należałam do osób, które pokazują dużo skóry i to nie tylko dlatego, że jestem większą kobietą. Po tym niesamowitym weekendzie #WrestleManii miałam okazję porozmawiać z wieloma młodymi kobietami i mężczyznami. Większość, jeśli nie wszyscy wspomnieli, że moje nastawienie #BodyPositive pomogło im znaleźć w sobie pewność siebie co mnie bardzo wzruszyło i kilkukrotnie doprowadziło do łez. Na szczęście należę do rodziny, które zawsze mnie wspierała i przypominała mi, że piękno bierze się z wewnątrz, zwłaszcza przypominała mi o tym moja mama.

Ciągle mi przypominała, że „nie ważne jak jest się pięknym na zewnątrz, jeśli ma się brzydkie wnętrze co właśnie to będą widzieli i czuli inni” Nie zrozumcie mnie źle. W wielu sytuacjach życzyłam sobie, aby być chudsza albo mieć inny nos albo inne włosy, by móc się wpasować, ale uświadomiłam sobie, że pasowanie do innych nie jest zawsze tak ważne jak się wydaje. Uświadomiłam sobie, że kocham się wyróżniać w pozytywnych aspektach!

Uwielbiam wysyłać wiadomości o pewności siebie i dzielić się tym z ludźmi. Pewność siebie również bardzo wiąże się ze zdrowiem! Ciągle trenuje, zdrowo się odżywiam i PRÓBUJE (duży nacisk na to słowo) wysypiać się jak najlepiej mogę. Oczywiście są sytuację kiedy uwielbiam się obżerać i cieszyć się chwilą, ale zawsze się upewniam, by nie tracić swojej uwagi z bycia zdrowym. Nie ważne co, by się nie działo, zdrowie jest najważniejsze w życiu. Nie jest nam wszystkim pisane, by wyglądać tak samo, ale wszystkim jest pisane być zdrowymi. Wszyscy jesteśmy piękni na różne sposoby. Bycie zdrowym jest dodatkiem do piękna. Co najważniejsze, podniesie to twoją pewność siebie. Przynajmniej takie było moje doświadczenie #JaxJungle #NotLikeMost #PowerOfBeingYou.”

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcie Jax w stroju kąpielowym.

C8v4OYmW0AIcF2Q

Jestem dumny z Nia’i. Jako ktoś kto sam ma problemy z akceptacją samego siebie, chylę jej czoła i stwierdzam, że jej ring gear nie pokazuje jak bardzo jest piękna #PowerOfBeingYou

Reklamy