Alexa próbuje zgasić Glow.

Maryse i The Miz udzielili wywiadu, w którym wyrazili swoją opinię na temat zaręczyn Johna Ceny. Ich zdaniem jest to dobra reklama. To dzięki nim Cena był tak przyciśnięty do muru, że postanowił się oświadczyć Nikki. Być może z powodu Superstar Shake-up mają ostatnią okazję na zrobienie tego więc dzisiaj przywołują Nikki i John’a do ringu. To będzie ostatni raz kiedy John i Nikki pojawią się na SmackDown przez bardzo długi czas.

Nowa mistrzyni kobiet niebieskiego show Naomi postawiła swój tytuł na szali w rewanżu z Alexą Bliss, która nie zamierza czekać i pragnie jak najszybciej odzyskać swój tytuł. Niestety wynik pojedynku był taki sam jak na Elimination Chamber. Naomi zapięła A Bad Place na Bliss i wygrała starcie.

Zobaczyliśmy jak The Miz i Maryse idą kulisami do wejścia na arenę.

Na arenie zabrzmiała muzyka John’a i Nikki, ale zamiast ich przyszli przebrani za nich Maryse i Miz. John powiedział, że jedna z jego domowych zasad głosi, że nie można skandować „Cena sucks!” Na chwilę chciałby stworzyć romantyczny nastrój. Powiedział Nikki, że ją kocha, a Nikki kocha to, że udało jej się zmanipulować Johna, aby dostała to czego pragnęła. John również dostał to czego chcę, czyli chwili, która sprawiła, że jest lepszym człowiekiem. Oczywiście ich miłość i ten diament na pierścionku Nikki nie są prawdziwe tak jak wszystko inne w ich życiu. Nikki uznała, że skoro kochają tylko siebie to zrobią to co powiedzieli, że nigdy nie zrobią. Ogłosili, że odchodzą z WWE i idą do Hollywood co bardzo ucieszyło fanów. The Miz na koniec zaczął skandować „No more Cena!” Kiedy już opuszczali ring to na arenie pojawił się Shinsuke Nakamura.

Na Talking Smack pojawiła się Naomi, która mówiła o swoim wielkim zwycięstwie w swoim rodzinnym mieście. Rok temu nie potrafiła siebie wyobrazić siebie samej w tym miejscu. Nie miała tyle pewności siebie. Dzięki wsparciu rodziny i fanów nigdy się nie poddała i jest z tego bardzo dumna. Chciałaby zostać na SmackDown ponieważ tutaj dostała swoją szansę, ale jest gotowa na wszystko. Chciałaby również zmierzyć się z Charlotte ponieważ są bardzo wysportowane i z chęcią zobaczy czy da sobie radę w ringu z najlepszą.

https://dailymotion.com/video/x5hc1q1

Reklamy