Emmalution zaczęła się od nowa.

Na Raw odbył się sześcioosobowy pojedynek kobiet – Raw Women’s Champion Bayley, Dana Brooke i Sasha Banks vs.Nia Jax, Charlotte Flair i powracająca na ekrany Emma.

The Boss zyskał zwycięstwo dla swojej drużyny po tym jak wykonał Bank Statement na Charlotte. Charlotte zaczęła obwiniać swoje partnerki o przegraną. Zaczęła je również popychać co spowodowało, że została zaatakowana przez Nia’ie. Kiedy Emma zobaczyła co się święci to uciekła z ringu, aby nie zostać kolejną ofiarą Jax.

W swoim pierwszym wywiadzie po powrocie Emma powiedziała, że urodziła się, by być w tym ringu. Jej przerwa długo trwała, ale powróciła na największym Raw w roku. Decyzja Vince’a oznacza, że wszystko może się wydarzyć. Powróciła na Raw, ale może wylądować na SmackDown. Nigdy nie była mistrzynią, lecz zdecydowanie powinna nią być. Ktokolwiek ma mistrzostwo kobiet niech lepiej ma się na baczność.

Wywiadu również udzieliły Sasha i Bayley, które nie chcą się rozstać oraz są ciekawe tego co się wydarzy. Sasha pamięta o tym jak powiedziała, że chciałaby iść na SmackDown, ale Raw teraz jest jej domem. Chciałyby, aby AJ Styles, Tyler Breeze, Naomi, Carmella i Peyton Royce przyszły na Raw.

Reklamy