Dywizja Knockouts próbuje się wydostać z ery mroku Rosemary.

Na początku show Karen Jarrett przerwała bardzo ważne spotkanie ponieważ chcę, aby ktoś znalazł Sienne i przekazał jej, aby spotkała się z nią w ringu. Po wyjściu Karen JB zasugerował, aby wyrzucono Josh’a ze stołu komentatorskiego i zastąpiona go jego żoną.

Karen pojawiła się w ringu i zapewniłą fanów, że umieściła zwolnienie Josh’a na swojej liście, lecz ma coś ważniejszego do omówienia tego wieczoru. Jest zawstydzona, obrzydzona i zażenowana, że musi o tym mówić. Wszyscy wiedzą o załamaniu nerwowym Marii Kanellis-Bennett i jej odejściu z Impact Wrestling. Spowodowało to niepoprawne zachowanie w dywizji Knockouts, a właściwie niepoprawne zachowanie jednej zawodniczki. Ona nie toleruje znęcania się nad kimś w jej domu. Chcę, aby Sienna razem ze swoim małym paluszkiem przyszła do jej ringu. Była Knockouts Champion Sienna pojawiła się na arenie i nie wyglądała na zadowoloną, że to się dzieje. Spytała się Karen czy mają problem, ale za zadała jej to samo pytanie. Karen powiedziała, że odkąd powróciła to nie słyszała żadnej pozytywnej uwagi na temat Sienny. Nikt z szatni Knockouts i z szatni mężczyzn oraz z innych pracowników za kulisami jej nie pochwalił. Ona nie będzie tolerować jej zachowanie więc niech odpowie na swoje własne pytanie. Sienna chcę się dowiedzieć kto na nią nakablował, ale Karen odparła, że jako jej szefowa nie jest jej winna wyjaśnień. Sienna zaczęła obwiniać tę puszczalską Allie. Po tym jak Karen kazała jej się cofnąć to Sienna powiedziała jej, że ona nie dostała się tutaj ze względu na swoje małżeństwo, ale dzięki swoim zdolnością, swojemu talentowani, swojej charyzmie i swojej klasie.

Karen się to nie spodobało i powiedziała, że Sienna nie ma pojęcia przez co musiało przejść, aby się tutaj dostać przy czym uderzyła ją głową. Pamięta jak była w tej organizacji wiele lat temu w tym samym miejscu, w którym teraz jest Sienna. Mówiła rzeczy, których teraz żałuje i właśnie dlatego da Siennie 15 sekund na przeproszenie jej czego jej nigdy nie dano. Sienna chciała się dowiedzieć jakie czekają ją konsekwencję kiedy tego nie zrobi i wtedy Karen zaczęła odliczać od 15 w dół dopóki nie zabrzmiała czyjaś muzyka. Przyszedł jakiś zdenerwowany mężczyzna, który zaniepokoił Karen. Kazał on Karen głupkowate się uśmiechać ponieważ doskonale wie kim on jest. Karen wie kim on jest. Słyszała o nim w innych okręgach tego biznesu. Mężczyzna przedstawił się jako KM i jest kuzynem Sienny. Wszędzie gdzie pójdą do ludzie okazują im szacunek i żąda, aby Karen okazała Siennie i jego rodzinie trochę szacunku. Karen zaczęła skamleć, ale KM kazał jej się zamknąć i dał jej 15 sekund na przeproszenie jego kuzynki.

Wtedy przyszli Braxton Sutter i Allie, którzy przegonili kuzynów z ringu. Karen powiedziała, że jeśli KM tak odzywa się do kobiety i chcę walczyć to dzisiaj zawalczy z Braxton’em Sutterem. Zauważyła również, że nieodpowiednie zachowanie jest czymś normalnym w rodzinie Sienny.

Puszczono promo, które pokazało schodzącą po schodach Sienne i napis, który głosił, że rozpęta się furia.

Pokazano scene za kulisami z zeszłego tygodnia jak po swoim zwycięstwie ODB szukała swojego męża Eric’a Younga, ale znalazła Earl’a Hebnera, który chciał wiedzieć jakie są ich dalsze plany po tym co właśnie się wydarzyło.

W ringu JB przedstawił wszystkim mistrzynię Knockouts Rosemary, która pojawiła się bez swoich chłopców. Powiedziała, że era mroku pochłonęła wszystko i zrodziła najświetniejszą mistrzynię Knockouts wszech czasów. To oni zesłałi na emeryturę świetną Gail Kim, zniszczyli nadzieje Sienny i osobiste życie Brandi oraz zakazili duszę Jade. Reszta dywizji lepiej, żeby była mądra, nie zbliżała się do nich i zaakceptowała swoje nieuniknione Decay…Decay…DECAY!

Przyszła ODB, która przedstawiła się mistrzyni jako czterokrotna mistrzyni Knockouts i jedna z pierwotnych Knockouts. Gdyby nie dziewczyny takie jak ona to Rosemary nie stałaby tutaj w tym ringu. Jeśli Rosemary jest mistrzynią to wypije za nią zdrowie. ODB się napiła, a Rosemary polizała swój tytuł. Wkrótce wypije za własne zdrowie kiedy po raz piąty zostanie mistrzynią. ODB może i uważa, że zasługuje na tytuł, ale Oni się nie zgadzają. Rosemary się z nią pożegnała i wyszła z ringu, do którego wróciła po tym jak natknęła się na KC Quinn, Brandi Rhodes, Diamante, MJ Jenkins, Madison Rayne, Rebel i Amandra Rodriquez. Madison wyrwała JB mikrofon i zakazała mu ją oraz jej męża dotykać ponieważ za dużo gada. Nie ma zielonego pojęcia kim jest większość tych zawodniczek w ringu, ale wie, że w swojej karierze więcej razy wygrała mistrzostwo niż wszystkie inne zawodniczki razem wziętę. Jeśli ktokolwiek zasługuje na walkę o tytuł to jest to ona. Brandi powiedziała, że gry Rosemary najwyraźniej nie podziałały bo dalej tutaj jest i również chcę swoją walkę o tytuł. Diamante powiedziała, że w odróżnieniu od innych, ona nie przyszła tutaj, by gadać, ale by walczyć. Wtedy Rosemary wepchnęła Madison na Diamante i rozpoczęła się bójka w ringu, a sama mistrzyni zaczęła uciekać przed ODB.

Brandi po raz kolejny pojawiła się na show podczas walki jej męża o Impact Grand Championship. Brandi w pewnym momencie miała dość zachowanie swojego męża, który chciał dostać całusa. Brandi powiedziała, że ma dość. Cody i Moose jej zdaniem zachowują się jak idioci. Mogą się pozabijać jeśli chcą bo ona od tej pory ma do głęboko w dupie.

Sienan i Allie pojawiły się przy ringu podczas walki Braxton’a i KM’a. W pewnym momencie Sienna zaczęła gonić Allie, która uciekła do ringu i kilkukrotnie uniknęła ataku ze strony KM’a. Kuzyn Sienny wkrótce wygrał pojedynek, po którym kuzynostwo zamierzało zaatakować Allie. Braxton prędko ją uratował, a na scenie pojawiła się pijana Laurel Van Ness, która dalej była w swojej sukni ślubnej.

Podczas sceny w melinie LAX Konnan chciał się dowiedzieć co Diamante zamierza zrobić z tą sytuacją z innymi zawodniczkami. Diamante zapewniła go, że zawsze ma te dziewczynki w garści co Konnan’owi się spodobało.

Rosemary i Diamante pojawiły się podczas main eventu o World Tag Team Titles. W pewnym momencie rozpoczęła się pomiędzy nimi bójka. Wkrótce po tym LAX zostało nowymi mistrzami.

Reklamy