Christy Olson podpisała kontrakt z WWE.

1 kwietnia na WrestleMania Axxess Taynara Melo zadebiutowała w ringu po tym jak w październiku zeszłego roku podpisała kontrakt z WWE.

W tym tygodniu kolejna była Raw Women’s Champion miała przyjemność poznać TNA Hall of Famera Gail Kim. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie Sashy Banks z Gail.oie_YazvpMU9Rf4V

Wygląda na to, że Emma, która ostatnio powróciła na Raw już nie jest w związku z Zack’iem Ryderem. Na Instagramie Zack życzył wszystkiego najlepszego swojej nowej dziewczynie, TNA Knockout Laurel Van Ness.oie_YLMmyDNbHENb

Poniżej możecie zobaczyć rozmowę The Glamazon Beth Phoenix z Bayley po tym jak Beth została wprowadzona do WWE Hall of Fame. W tle można zauważyć Becky Lynch w trakcie sesji zdjęciowej.

Beth i Natalya powiedziały kilka słów na temat WWE Hall of Fame. Beth powiedziała, że cały wieczór był o wiele bardziej wyjątkowy ponieważ Natalya stała po jej stronie. W ogóle się nie denerwowała w odróżnieniu od poprzednich trzech miesięcy. Natalya tamtego wieczoru poczuła obecność Owen’a Harta i wie, że Owen i Bret są z Beth bardzo dumni. Gdyby miała córkę to chciałaby, aby była taka jak Beth. Beth odpowiedziała, że ma kilka córek, którymi może się czasami zająć i dobrze na nie wpłynąć. Na koniec przyszedł Tony Chimel, który wyznał, że był bardzo zdenerwowany kiedy ogłaszał Edge’a. Beth była mu bardzo wdzięczna ponieważ nikt inny nie zapowiedziałby jej męża lepiej.

Kavita Davi, która jest uczennicą szkoły wrestlingowej The Great Khali weźmie udział w tryoucie w tym miesiącu kiedy WWE zawita w Indiach.

1 kwietnia była Divas Champion Paige postanowiła wyciąć wszystkim fanom kawał na Twitterze kiedy napisała wiadomość, która sugerowała, że ona i Alberto Del Rio spodziewają się dziecka. Później Paige przypomniała wszystkim, że napisała to w Prima Aprilis i za ten kawał obwiniała swojego chłopaka. O to co Paige napisała:

Z dwóch zrobi się trójka #sisisi”

Jak wiadomo WWE przesunęło walkę o SmackDown Women’s Championship z powrotem na główną kartę WrestleManii po tym jak wiele fanów wyraziło swoje niezadowolenie faktem, że panie wystąpią w Kickoffie. Dave Meltzer podaje, że WWE nie przesunęło pojedynku z powrotem na główną kartę z powodu reakcji fanów. Według niego WWE po przeliczeniu czasu uznało, że mają kilka minut, aby wcisnąć ten pojedynek na główne show.

Trzykrotna Divas Champion Eve Torres udzieliła wywiadu podczas WrestleMania Axxess. Powiedziała, że WrestleMania to najlepszy okres w życiu i brakowało jej fanów, przyjaciół i wrestlingu. Dodała, że najbardziej nie może się doczekać WWE Hall of Fame i występu jej koleżanki Beth Phoenix.

Po długim okresie plotek i spekulacji WWE w końcu oficjalnie ogłosiło turniej kobiet, który odbędzie się w lecie. Na Twitterze Triple H dodał, że wezmą w nim udział 32 zawodniczki z 17 państw.

W sieci pojawiły się plotki, że Sarah Bridges znana również jako Crazy Mary Dobson nie pracuje już dla WWE po tym jak Sarah zmieniła swoje imię na Twitterze i ponownie otworzyła swoją stronę na ProWrestlingTees. Sarah napisała na Twitterze, że dalej pracuje w WWE oraz, że należy być cierpliwym.

Poniżej możecie obejrzeć jak obecna TNA Knockout Brandi Rhodes zdobyła swoje pierwsze mistrzostwo w swojej karierze. Pokonała Joey’ego Ryana, aby wygrać DDT Pro Wrestling Ironman Championship. Straciło je tego samego wieczoru na rzecz Pat’a Bucka.

Nikki Bella podczas WrestleMania Axxess wyjawiła, że po WrestleManii uda się na przerwę z powodu jej problemów z karkiem. Kilka tygodni temu Nikki doznała ponownej kontuzji karku, ale lekarze pozwolili jej uczestniczyć w Mix Tag Team Matchu na WrestleManii. Nikki również oznajmiła, że bierze to wolne, aby uniknąć kolejnej operacji.

W sieci pojawiły się informacje, że The Queen of Black Harts Natalya stała się pierwszą w historii zawodniczką z WWE, która uczestniczyła w 40 pojedynkach na galach PPV. Osobiście nie sprawdziłem tej informacji, ale gratulacje Nattie!

Reklamy