Marzenia stają się rzeczywistością.

Najpierw odbył się Fatal 4-Way Elimination Match o Raw Women’s Championship pomiędzy Nia’ią Jax, Charlotte Flair, Sashą Banks i mistrzynią Bayley.

Najpierw została wyeliminowana Nia’ia Jax po tym jak otrzymała potrójny Powerbomb i została przypięta przez każdą zawodniczkę. Następna odpadła Sasha, która uderzyła głową w odsłonięty narożnik po czym została przypięta przez Charlotte. Bayley zachowała swój tytuł po tym jak wykonała Diving Elbow Drop na Charlotte.

Przedstawiono wszystkich Hall of Famerów z tego roku w tym The Glamazon Beth Phoenix.

Następnie rozpoczął się Mix Tag Team Match – John Cena & Nikki Bella vs.The Miz & Maryse. Walka zakończyła się po tym jak John i Bella wykonali swoje finishery na rywalach.

Cena po pojedynku wziął mikrofon i powiedział, że właśnie dlatego Nikki robiła wszystko, by wyleczyć swoją kontuzję. Ponieważ chciała swojego momentu na WrestleManii. Jest z niej dumny, ale pamięta, że przed jej operacją obiecała mu, że może jej zadać jedno pytanie, a ona udzieli szczerej odpowiedzi pomimo tego, że była znieczulona i nie będzie tego pamiętała. Każdego tygodnia Nikki pytała się go o co się ją spytał. John obiecał, że powie jej kiedy nadejdzie odpowiednia pora. Przed operacją oznajmił jej, że pewnego dnia się z nią ożeni i ona odpowiedziała „Tak” Teraz pragnie, aby Nikki udzieliła tej samej odpowiedzi. John ukląkł na kolano, wyciągnął pierścionek i spytał się czy za niego wyjdzie. Nikki rzuciła mu się na szyję.

Stephanie McMahon towarzyszyła swojemu mężowi podczas jego starcia z Seth’em Rollinsem. Pod koniec pojedynku Triple H przypadkowo wpadł na swoją żonę, która stała na krawędzi ringu. Ich zderzenie spowodowało, że Stephanie upadła na stół i go złamała.

Alexa Bliss, Mickie James, Becky Lynch, Carmella, Natalya i Naomi zmierzyły się w Six Pack Challenge Matchu o SmackDown Women’s Championship. Była mistrzyni Naomi odniosła zwycięstwo po tym jak umieściła w dźwigni stawiającą na szali tytuł Alexe Bliss. Tym sposobem Naomi stała się dwukrotną mistrzynią kobiet niebieskiego show.

https://dailymotion.com/video/x5h3a14

Podczas ostatniej walki The Undertakera mogliśmy zobaczyć w widowni Michelle McCool.

https://dailymotion.com/video/x5h3gop

Bayley po swoim zwycięstwie udzieliła wywiadu i dalej nie wierzyła w to, że odniosła zwycięstwo na WrestleManii. Dalej ma przed oczami swoją rodzinę, która siedziała w pierwszym rzędzie. Dużo teraz czuje, ale nie wie jak to wyrazić. Bracia Hardy byli jej idolami, a skoro teraz są wszyscy mistrzami to postara się z nimi zrobić zdjęcie. Podziękowała wszystkim fanom ponieważ wierzy, że dostała się tutaj dzięki ich głosom. Oni również byli częścią tej WrestleManii.

Poniżej możecie obejrzeć reakcje Nikki i John’a po powrocie za kulisy.

Nowa mistrzyni Naomi również udzieliła wywiadu. Po raz drugi czuje się jakby śniła. Marzyła o tym podczas swojej całej kariery i w dodatku dokonała tego w swoim rodzinnym mieście. Przez zeszły rok wydarzyło się kilka tragedii więc cieszy się, że mogła uszczęśliwić dzisiaj wiele osób swoim zwycięstwem.

Reklamy