To dopiero początek.

Na NXT TakeOver: Orlando Pre-Show pojawiły się Peyton Royce i Billie Kay, które naśmiewały się z sukienki Charly. Billie czuje się już dobrze, ale dalej żądają, aby The Eclipse zostało zakazane. Postanowiły napisać do Triple H’a w tej sprawie. Uważają również, że po roku bycia mistrzynią Asuka powinna się ubierać jako mistrzyni. One nie chciały, by zostać znalezione martwe w takich ciuchach. Nie pozwoliłyby swoim babciom coś takiego ubrać. Nie ważne kto dzisiaj wygra bo one będą następnymi mistrzyniami.

Ruby Riot i Nikki Cross wzięły udział w Eight Person Mix Tag Team Matchu, który wygrało Sanity.

WWE Hall of Famerzy Edge i Beth Phoenix zostali pokazani jak siedzą na widowni.

Pokazano jak Ember Moon przygotowuje się do walki za kulisami.

Ember zawalczyła z niepokonaną mistrzynią kobiet NXT Asuką w walce, gdzie nowy tytuł kobiet znalazł się na szali. Asuka wygrała po tym jak wepchnęła sędziego na liny co spowodowało, że Ember spadła z narożnika i nie udało jej się wykonać The Eclipse. Asuka następnie znokautowała rywalkę kopnięciem w głowę.

https://dailymotion.com/video/x5h0kxv
https://dailymotion.com/video/x5h0kxx

Asuka udzieliła wywiadu po swojej walce, w którym spytała się kto jest następny bo ona dalej jest mistrzynią.

Beth i Edge udzielili wywiadu po walce o NXT Tag Team Titles. Nie siedzieli na widowni od wielu lat. Ostatni raz kiedy Beth siedziała na widowni było przed jej debiutem zanim przeskoczyła barykadę i zaatakowała Mickie James. Żartobliwie wyjawiła, że zastanawiała się czy dzisiaj nie przeskoczyć tej barykady. Każdy zawodnik dał z siebie wszystko. Oglądają dużo NXT w domu i poczucie energii publiczności było niesamowite. Fakt, że oboje są w Hall of Fame dalej nie wydaje się prawdziwy. Edge wyjawił, że nie miał pojęcia o niespodziance jaką załatwi mu jego żona. Płakał podczaś śmiania się.

Asuka również wzięła udział w sesji zdjęciowej z nowym tytułem.

Reklamy