The Glow powraca na ostatnim przystanku do WrestleManii.

Najpierw na 205 Live Alicia Fox udzieliła wywiadu, w którym mówiła o stanie zdrowia jej chłopaka po tym jak na Raw doznał kontuzji. Jej silny i przystojny chłopak chciał już dzisiaj powrócić, lecz lekarze mu nie pozwolili. Wkrótce powróci i będzie dominował w ringu. Przerwał jej Rich Swann, który żałuje, że dzisiaj nie zawalczył z Noam’em. Niech przekaże mu jego najlepsze życzenia. Ktoś podszedł do Alicii z przesyłką co ją bardzo podekscytowało. Gwałtownie złożyła podpis, otwarła pudełeczko i zaczęła się spryskiwać perfumami. Rich stwierdził, że komuś musi bardzo zależeć na Alicii po czym odszedł. Alicia na chwilę rozglądała się czy kogoś wokół niej nie ma po czym psiknęła sobie prosto w usta i stwierdziła, że perfumy są bardzo dobre.

Na SmackDown zobaczyliśmy jak The Princess of Staten Island Carmella i The Lass Kicker Becky Lynch zmierzają w stronę wejścia na arenę. Obie panie zmierzą się ze sobą w rewanżu z zeszłego tygodnia. Carmella pojawiła się ze swoim kumplem, a przy stole komentatorskim zasiadły Mickie James i mistrzyni kobiet SmackDown Alexa Bliss.

Wkrótce pomiędzy byłymi partnerkami rozpoczęła się bójka, która przeniosła się do ringu przez co walka się zakończyła bez zwyciężczyni. Do bijatyki wmieszały się Becky i Carmella. Po przerwie już trwał Tag Team Match – Mickie & Becky vs.Alexa & Carmella. Podczas walki pojawiła się Natalya, która zasiadła przy stole komentatorskim. The Queen of Black Harts próbowała rozproszyć Becky, ale została przez nią zaatakowana. James pomógł Carmelli wygrać po tym jak podciął Becky, a jego koleżanka wykonała Oklahoma Roll Up.

Po walce rozpoczęła się kolejna bójka podczas, której rozbrzmiała muzyka Naomi. Była mistrzyni zaatakowała większość rywalek po czym wzięła mikrofon. Wie, że wszyscy się zastanawiali czy powróci na WrestleManie. Oficjalnie powróciła i ogłasza swój udział w walce o SmackDown Women’s Championship. Tej niedzieli w jej rodzinnym mieście wszyscy poczują Glow.

The Miz i Maryse pojawili się, aby przeprowadzić Miz TV. Tydzień temu wszyscy obejrzeli prawdziwe prywatne życie Nikki i Johna. Dzisiaj przedstawiają im szokujące zakończenie. Znowu puszczono filmik przebranych Maryse i The Miza. John Cena był zły ponieważ wszyscy się spóźniali na jego kolację przez co łamali jedną z jego zasad. Przyszła Nikki. Gość od tekstów John’a za wolno zmieniał kartki co zdenerwowało John’a. Nikki zaproponowała, że świetnie byłoby słyszeć odgłosy małych kroczków po ich domu. John wtedy jej oznajmił, że już je słyszy bo zaprosił Daniel’a Bryana na kolację. Daniel był za niski, aby usiąść na krześle i Brie Bella przyniosła mu książkę telefoniczną, żeby był wyższy.

Daniel powiedział, że tak wyglądają prawdziwi ludzie i prawdziwe związki, którzy biorą ślub. Brie wydarła się na siostrę myśląc, że to ona jest Nicole i spytała się dlaczego nosi jej czapeczkę. Nikki wytłumaczyła jej, że ona jest prawdziwą Nikki z czym Brie się zgodziła bo to w końcu ona ma pierścionek. Daniel nie był zadowolony z niewegańskiego jedzenia, które zaoferował im John, ale na szczęście Brie przyniosła mu kartonik soku. John oświadczył im rygorystyczne zasady związane z jedzeniem kolacji w jego domu. Jeśli ktoś je naruszy to zostanie wyrzucony z jego domu. Nikki mu przerwała i spytała się czy nie chcę jej się czegoś spytać. John nie zaprzeczył i spytał się czy go uszczęśliwi poprzez traktowanie jego zasad poważnie. Nikki miała dość i to ona oświadczyła się Cenie.

Po krótkiej przerwie reklamowej John oświadczył jej, że nigdy się z nią nie ożeni bo to zniszczy jego markę. Chcę, aby Nikki była po jego stronie, by wypadła na dobrą osobę. Jeśli tego nie zrobi to on się jej pozbędzie. Zawsze powtarza, aby się nie poddawać, ale to nie jest hasło motywacyjne. To mu przypomina, aby nigdy się nie poddawał i nie oddał swojego miejsca jakiemuś zawodnikowi, który bardziej na nie zasługuje. Ten dzień nadejdzie na WrestleManii, gdzie Maryse i The Miz ich upokorzą i on zostanie zapomniany. Czy Nikki myśli, że będzie ją potem chciał mieć przy sobie, aby mu przypominała jego porażkę? On kocha tylko siebie. Nie jest prawdziwą osobą, ale kłamstwem i duchem. Nikt nie może go zobaczyć bo w nim nie ma nic wartościowego do zobaczenia. The Miz i Maryse zdjęli przebrania. Dopilnują, że na WrestleManii wszyscy zobaczą ich prawdziwe twarze. Po tym jak ich pokonają to uświadomią sobie, że nic tutaj nie mają. Odejdą z WWE myśląc, że mają kariery w Hollywood. John jest tylko klownem z cyrku. Bez WWE jest jak bezdomny pies pętający się po ulicach. Bez WWE jest niczym. Ma nadzieje, że cieszył się wszystkimi czerwonymi dywanami. Maryse ma nadzieje, że cieszyli się galą Kids Choice Awards ponieważ to był najbliższy moment kiedy Nikki będzie miała dzieci z Ceną. Po WrestleManii John nie będzie już mężczyzną i cały świat będzie wiedział, że jego całe życie to kompletne gówno. Na koniec się pocałowali.

Kamera powróciła na arenę, gdzie Maryse i Miz zbierali oklaski. Przyszli prawdziwi John i Nikki Bella co nie zdziwiło małżeństwa. John przyznał, że śmiał się z całą resztą. The Miz i Maryse odwalili świetną robotę. Była to jedna z niewielu dobrych rzeczy. Jednak potem kawały się skończyły i The Miz był sobą. Im nie przeszkadzają kawały, ale Maryse i The Miz, którzy wierzą w to co mówią. Maryse naprawdę wierzy, że Nikki zatrzymała jej powrót do WWE, ale teraz stoi w ringu WWE. Maryse nie powróciła bo jej o to nie poprosili ponieważ ostatnio kiedy tu była to nic wartościowego nie zrobiła. The Miz rozplanował całe jego życie. Przez 15 lat wykorzystywał WWE, aby dostać się na czerwone dywany. Wszyscy wiedzą, że on jest lojalny w stosunku do WWE. Ludzie chcą się go pozbyć, lecz nie potrafią. Wiele zawodników odchodzi, by nagrać film i potem wracają. Nawet the Miz tak robił o czym zapomniał bo ich nie oglądał. Przynajmniej coś robi. W tym momencie dzieje się rewolucja kobiet co oznacza, że kobiety każdego dnia są zachęcane do pokazania, że są na takim samym lub wyższym poziomie niż faceci. Tydzień temu Nikki zrobiła to z Breeze’m.

Każdego tygodnia Maryse i The Miz przychodzą tutaj, biorą wypłatę i marnują miejsce. Maryse powróciła ponieważ The Miz błagał WWE, by mógł być na Total Divas. The Miz po prostu wykorzystuje Maryse. Spytał się ich ile dzieci oni mają skoro czepiają się Nikki z braku potomków. John uznał, że The Miz strzela ślepakami. The Miz nie posłuchał jego ostrzeżenia. Cały czas gadają i nie słuchają nawet samych siebie. Kiedy ktoś upadnie to powinien się podnieść i dalej walczyć, a nie narzekać i obwiniać innych za swoje porażki. Rzeczywistość uderzy The Miz’a prosto w twarz tej niedzieli. Przed nim stoi facet, który go zmiażdży na WrestleManii. Normalnie mówi, że czeka ich walka życia, lecz tej niedzieli on go zniszczy. The Miz nauczył się wszystkich jego zasad, ale nie nauczył się tego, że jeśli się ostro mówi to należy ostro walczyć, a The Miz to mięczak. Niech udowodnią, że się myli. Niech udowodnią, że nie są tchórzami. The Miz ma okazję uderzyć go prosto w twarz, lecz skamieniał pewnie dlatego, że jeśli się ruszy to Nikki wybije botoks z policzków Maryse. Małżeństwo się jednak wycofało. The Miz jednak chciał wrócić, ale Maryse go powstrzymała. Nikki wzięła mikrofon i nazwała ich zazdrosnymi, fałszywymi hejterami. Tej niedzieli nigdzie nie uciekną ponieważ ona i jej facet skopią im tyłki.

Alexa Bliss udzieliła wywiadu na SmackDown Fallout. Wiedziała, że zawalczy z dużą ilością zawodniczek na WrestleManii. Naomi nic nie zmienia. Ostatnio Naomi nie wytrzymała presji, która na ciebie spada gdy jest się mistrzynią. Niech Naomi sobie wkroczy do ringu na WrestleManii, ale ona i tak odejdzie z tytułem.

Naomi pojawiła się na Talking Smack, gdzie wyraziła swoją złość kiedy obejrzała chwilę kiedy musiała oddać tytuł kobiet. Bez żadnego ostrzeżenia odebrano jej tytuł. Jest wdzięczna za to, że powróciła. Czuje się mentalnie i fizycznie sprawna. Nie wiedziała jak bardzo poważna jest jej kontuzja, ale nie mogła uwierzyć w co się dzieje. Była to część jej podróży i cieszy się, że powróciła. Nie było jej przez kilka tygodni, ale siedzenie w domu i słuchanie Alexy była wściekła. Nie mogła życzyć sobie lepszego powrotu 5 dni przed WrestleManią. Będzie jej ciężej walczyć z dużą częścią dywizji kobiet na WrestleManii, ale ma dużo rzeczy do udowodnienia. Musi odzyskać to czego nigdy nie straciła.