Odkąd Dana Brooke dołączyła do ówczesnej wtedy mistrzyni kobiet Charlotte Flair w maju zeszłego roku to w sieci pojawiły się plotki na temat pushu dla Dany związanego z jej feudem z Charlotte. Jednak Dana odłączyła się dopiero od swojej mentorki kilka tygodni temu i jej przyszłe storyliny nie są pewne. Najpierw planowano pojedynek jeden na jednego pomiędzy byłymi partnerkami, a następnie Brooke miała zostać dodana do walki o Raw Women’s Championship. Jednak Dana zdaniem WWE nie otrzymała takiego poparcia widowni jakiego się spodziewano i właśnie dlatego przegrała z Charlotte na Raw i ich feud dobiegł końca. WWE również nie było zadowolone z Dany kiedy nawaliła podczas jednej z walk Charlotte z Bayley i nie złapała nogi Bayley w ważnym momencie starcia. Ostatnio na Live Eventach Dana walczyła po stronie Bayley w walkach drużynowych, a jej miejsce po stronie Charlotte zajęła Alicia Fox, którą Dana również pokonała na nagraniach Main Event. Najprawdopodobniej Dana jets teraz face’m, lecz nie wiadomo na ile nim będzie biorąc pod uwagę powrót Emmy, z którą Dana ma być ponownie razem.

Była mistrzyni WWE i TNA Victoria (znana również jako Tara) nie jest tylko znana ze swoich występów w ringu, lecz również ze swojej restauracji w Chicago. Restauracja nazywa się The Squared Circle i ostatnio pojawiła się w programie Food Paradise.

Poniżej możecie obejrzeć scenę z filmu The Marine 5 z udziałem Naomi i The Miz’a.

Gwiazda Total Divas Lana została nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na gali Nice International Film Festival za swoją rolę w filmie Soul, który wszedł na ekrany w zeszłym roku. W filmie Lana grała rolę tancerki oraz kochanki głównej postaci.

Nikki Bella pojawiła się wczoraj na The Today Show ze swoim chłopakiem John’em Ceną.

Gratulacje dla Su Yung, która niedawno wzięła ślub w Las Vegas. Jej mężem jest Rich Swann znany z WWE 205 Live.

Była TNA Knockouts Tag Team Champion Lacey Von Erich wystąpi w filmie pod tytułem Girl Games, gdzie zagra rolę Zoey.

Impact Wrestling opublikowało poniższe promo z udziałem Sienny, która idzie po schodach spoglądając na zdjęcie Allie z Braxton’em Sutterem. Sienna mówiła o tym jak zakochana para myślała, że są bezpieczni i mogą być szczęśliwi. Później widniał napis, który głosił o uwolnieniu jakiejś furii i widniała data 13 kwietnia. Wtedy odbywa się gala Impact Wrestling. Promo możecie obejrzeć poniżej.

Leah Vaughn ostatnio została pierwszą w historii CLASH Women’s Champion na gali Clash of the Future. Leah pokonała Sienne w walce, która podobno skradła show. Również w zeszłym tygodniu Leah wygrała Magnificent Championship Wrestling w Triple Threat Matchu. Gratulacje dla Leah’e.

PWInsider podaje, że kolejną byłą zawodniczką, z którą WWE rozmawiało w sprawie powrotu na WrestleManie jest trzykrotna Divas Champion Eve Torres.

Dahlia Black napisała na Twitterze, że podczas gali Progress doznała kontuzji kostki.

Chelsea Diamond wkrótce wystąpi w Chinach.

Byłe Divas Champion Eve Torres, Maryse i Kelly Kelly w najbliższym czasie nagrają razem odcinek Table for 3.