Przed tym jak Nia Jax została dodana do walki pomiędzy Charlotte Flair, Sashą Banks i Bayley o Raw Women’s Title, pojawiły się plotki, które głosiły, że być może to Dana Brooke zostanie dodana do pojedynku. Jak widzieliśmy na ostatnim Raw, Nia pokonała Bayley i wystąpi na WrestleManii, a Dana przegrała walkę ze swoją byłą mentorką. Podobno jej odłączenie się od Charlotte jest początkiem złączenia razem Dany z powracającą Emmą.

Tydzień temu zawodniczka znana głównie z występów w Women Of Honor Kennadi Brink wystąpiła na Live Evencie NXT w roli sędziego podczas walki drużynowej kobiet. Jakiś czas temu wzięła również udział w tryoucie WWE.

Była ring announcerka WWE Lilian Garcia 31 marca wystąpi w programie CBS pod tytułem The Price is Right.

Nia Jax otrzymała swoją pierwszą figurkę, którą będzie można kupić w maju.

C7oeyaVVUAE8yK0

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Total Divas, które powróci na ekrany 5 kwietnia.

The Poison Princess Taeler Hendrix napisała na swoim Instagramie, że złamała swoją kostkę. Rehabilitacja zajmie jej kilka tygodni.

Priscilla Kelly podpisała kontrakt z WWNLive.

Gratulacje dla Madi Maxx, która niedawno pokonała byłą zawodniczkę TNA Rebel i odebrała jej OVW Women’s Championship oraz zakończyła panowanie Rebel na ponad 140 dniach.

Rebel, która niedawno pojawiła się na nagraniach Impact Wrestling za kilka tygodni dołączy do rosteru Stardom i wyruszy w trasie po Japonii.

Podobno zanim Raw się rozpoczęło na widowni było słychać głośne okrzyki „We want Paige” Stało się to niedawno po całym skandalu ze zdjęciami i filmikami Anty Divy.

WWE wydało nową koszulkę Beth Phoenix, która w tym roku zostanie włączona do WWE Hall of Fame.

17362674_1679215675438794_6470266705919341684_n

ROH ogłosiło poniższe pojedynki na gale Supercard of Honor, która odbędzie się 1 kwietnia:

Marcela vs.La Amapola

Kelly Klein vs.Deonna Purrazzo

Jenny Rose & Mandy Leon vs.Sumie Sakai & Faye Jackson

Veda Scott, która odeszła z Ring Of Honor w grudniu była obecna za kulisami ostatniego SmackDown. Za kulisami gal WWE była również Karen Q.

Podobno The First Lady of Professional Wrestling Maria Kanellis-Bennett i jej mąż The Miracle Mike Bennett zmierzają do WWE. Te plotki pojawiły się w sieci po tym jak Mike przegrał mistrzostwo jeden dzień po jego zdobyciu. Małżeństwo podobno mówi ludziom, że idą gdzieś co ma być sekretem. Zazwyczaj WWE karze zawodnikom zachowywać coś w tajemnicy kiedy ktoś do nich powraca lub u nich debiutuje. Oczywiście może to oznaczać inną federację.

Torrie Wilson znalazła się na okładce kwietniowego wydania magazyni Women’s Health & Fitness w Australii.

TorrieWilson

Alexa Bliss, Carmella i Maryse pojawią się w następnym odcinku WWE Ride Along.

Sadie Gibbs weźmie udział w kolejnym tryoucie WWE potem jak zaimponowała im podczas ich tryoutów w Wielkiej Brytanii.

Judy Grable i June Byers otrzymają 2017 Hall of Fame Legacy Awards od WWE. Gratulacje dla obu zawodniczek.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun kolejnego I’m with Spud, w którym gościem była była Knockouts Champion Jade.

Chodzą pogłoski o tym, że Eva Marie i Tamina również dołączą do walki o SmackDown Women’s Championship na WrestleManii. Bardzo prawdopodobne jest, że do walki zostanie dodana jakaś stypulacja oraz, że powrócą jakieś dawne zawodniczki.

Demi Bennett, która niedawno podpisała kontrakt z WWE po raz ostatni zawalczy w Australii 22 kwietnia.

Charlotte Flair i Gail Kim po raz pierwszy się spotkały na gali USO Metro. Na swoim Instagramie Charlotte napisała jak bardzo żałuje, że panie wcześniej nie spotkały się wewnątrz ringu. Gail również napisała, że żałuje z tego, że ich ścieżki nigdy się nie skrzyżowało bo razem mogłyby stworzyć coś pięknego.

oie_fa3CQfHxb4Fn

Isabel Lahela, która niedawno podpisała kontrakt z WWE, zadebiutowała ostatnio w ringu na gali Wild for the Night organizacji Superkick’d Wrestling.

Zawodniczki z Progress Toni Storm, Dahlia Black i Jinny będą walczyły na WrestleMania Axxess od 31 marca do 2 kwietnia.

Niedawno Ayako Hamada powróciła do organizacji AAA i pokonała Taye Valkyrie, by wygrać Reina de Reinas Championship, który Taya posiadała przez ponad 940 dni. Hamada po raz ostatni wystąpiła w AAA w 2008 roku zanim zadebiutowała w TNA skąd odeszła w grudniu 2010 roku. Gratulacje dla Hamady.

Ruby Riot wyjaśniła swój debiut na ostatnim NXT, gdzie zaatakowała Nikki Cross. Powiedziała, że pochodzi ze społeczeństwa punk rokowców, anarchistów, buntowników. Z grupy ludzi, którzy przeważnie razem słuchają muzyki, ale czasami sprzeciwiają się czemuś w co nie wierzą. Sanity demoluje NXT przez ostatnie kilka miesięcy. Nie dlatego, że o coś walczą, ale tylko dlatego, że potrafią. No Way Jose, Roderick Strong i Tye Dillinger nie są do niej podobni, ale każdy z nich jest kimś kto tańczy do swojej własnej muzyki. Oni nie ulegają wizerunkowi, które społeczeństwo na nich narzuca. Walczą o NXT, a ona jest tutaj, aby pokazać Nikki Cross jak naprawdę wygląda szaleństwa. Kiedy oni wygrywają to wstrzynają bunt. Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.